Otázky týkajúce sa záruky

-+

Kam môžem vrátiť tovar?

Výrobok prosím zašlite na adresu:

Lucie Takácsová
Meštianska 1/51
94505 Komárno

-+

100% záruka na všetky Manny

Sme presvedčení, že s našimi výrobkami budete spokojní, preto na všetky Manny ponúkame 100% záruku vrátenia peňazí.*

Ak by ste z nejakého dôvodu predsa len neboli v plnej miere spokojní s objednanými Mannami, do 30 dní od zaslania objednávky nám vráťte, čo z nich ostalo (aspoň 30% balenia), zadajte 16 miestny kód objednávky, alebo svoju e-mailovú adresu, z ktorej ste odosielali objednávku, prípadne číslo Vášho účtu, na ktoré Vám môžeme poukázať peniaze. Vrátime Vám celú cenu nákupu (okrem poplatku za doručenie).

Riziko teda berieme na seba, preto si Vy môžete bezstarostne vychutnávať blahodarné účinky rozmaznávajúcej kozmetiky z výlučne prírodných zložiek.

Dôležité: Z hľadiska zúčtovania

- v prípade, že si zakúpite sadu výrobkov (napr. sadu na kožné problémy, alebo niektorú vianočnú darčekovú sadu) záruku vrátenia peňazí môžete uplatniť iba na celú sadu, nie na jednotlivé výrobky v nej. Je to preto, lebo produkt – sada - figuruje na Vašej faktúre v jednej položke ako celok!

- v prípade nákupu produktov v rámci akcie 3+1 si môžete 30 dňovú záruku vrátenia peňazí uplatniť výhradne len vtedy, ak nám zašlete naspäť všetky 4 produkty naraz.

- na kupóny resp. darčekové poukážky sa 30 dňová záruka vrátenia peňazí nevzťahuje. Do 14 dní však môžete od nákupu odstúpiť, to v prípade, že ste daný kupón resp. darčekovú poukážku ešte nepoužili.

*Záruku vrátenia peňazí poskytujeme výhradne na tie produkty, ktoré boli zakúpené priamo na stránke www.mannamydla.sk. V prípade, že ste sa k našim produktom dostali prostredníctvom iných zdrojov, možnosť vrátenia peňazí si, žiaľ, nemôžete uplatniť.

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac