Otázky týkajúce sa platby

-+

Platobné podmienky

Cena uvádzaná pri produktoch vždy zahŕňa aj daň z pridanej hodnoty (DPH), ktorej výška je 20 %. Sumu za objednané kozmetické prípravky a za doručenie tovaru môžete uhradiť bankovým prevodom, platbou Paypal alebo dobierkou.

Hneď po odoslaní objednávky dostanete o nákupe email, v ktorom nájdete všetky potrebné informácie. Ak sa rozhodnete pre platbu na dobierku, cenu za objednaný tovar a cenu za doručenie budete musieť zaplatiť kuriérovi pri preberaní zásielky.
-+

Akú formu platby si môžem vybrať?

Momentálne si môžete pred zaslaním objednávky vybrať medzi nasledovnými spôsobmi platby:

Platba na dobierku (Platba u kuriéra)

Cenu za objednaný tovar, cenu za doručenie a poplatok za transakciu budete musieť zaplatiť kuriérovi pri preberaní zásielky v hotovosti.

Platba platobnou kartou

Z pokladne Vás presmerujeme na stránku VÚB Banky, kde si budete môcť svoje Manny z hociktorej banky zaplatiť. V prípade neúspešnej platby sa vrátite na stránku mannamydla.sk a môžete si vybrať iný spôsob platby, alebo sa budete môcť znova pokúsiť o platbu platobnou kartou.

Akceptované platobné karty:
-+

Ako postupovať pri platbe Paypall

PayPal účet slúži na (bezpečný) nákup cez internet.

Ako funguje PayPal účet?
V prvom rade treba vedieť, že musíte mať kreditnú kartu, aby ste si mohli založiť PayPal účet.
Môžete si vytvoriť rôzne typy PayPal účtov:

   1. Personal Account (osobný účet) - vhodný ak chcete len nakupovať a platiť cez internet
   2. Premier Account - vyššia úroveň účtu - ak chcete nie len platiť ale aj prijímať platby cez PayPal účet (čiže máte eshop alebo inú formu predaja na webstránke)
   3. Business Acoount - biznis účet poskytuje širšie možnosti pre online podnikateľa


Výhody PayPal účtu sú napríklad:
Za tovar zaplatíte svojou platobnou kartou, tak, že číslo Vašej platobnej karty nezadáte priamo do formulára na danom eshope, ale bude registrované len v PayPal účte.
V PayPal účte nemusíte mať zostatok peňazí, zakaždým keď platíte, PayPal systém Vám sumu stiahne z účtu, ku ktorému ste zadali údaje z kreditnej karty.
Môžete začať Personal Account a keď budete chcieť platby aj prijímať, bez problémov môžete prejsť na vyššiu úroveň PayPal účtu.
Hlavná výhoda: platby cez PayPal účet sú celosvetovo uznávané a používané spôsoby, preto ak niekde neumožnia platbu cez kreditnú kartu, môžete platiť cez PayPal.

Ako si založiť PayPal účet

   • Na stránke PayPal.com https://www.paypal.com/sk si vytvorte účet (klik na Sign up)
   • Nezabudnite nastaviť krajinu "Your country or region" na Slovakia
   • Vyberte typ účtu, Personal (klik na Get started) ak chcete len nakupovať alebo pre majiteľov eshopov: Premier
   • Vyplňte požadované údaje (zadávajte korektné a pravdivé dáta!, ako by ste boli v klasickej banke)
   • Po zadaní a odoslaní údajov musíte ešte svoj účet aktivovať - kliknutím na odkaz v správe, ktorá Vám príde na zadaný email.
   • Následne budete musieť svoj účet ešte aj verifikovať pomocou "Confirmation Code", ktorý Vám príde v aktivačnom maily. Postup verifikácie Vám pošlú mailom.

Ak už máte aktívny PayPal účet, platba je na internete veľmi jednoduchá. Vo Vašom účte len zadáte email adresu toho, komu chcete peniaze poslať:

PayPal platba

Pri platbe môžete zadať doláre, forinty alebo menu, v ktorej musíte platbu realizovať
. PayPal Vám stiahne z účtu alikvotnú čiastku v Eurách.

-+

Ako postupovať pri platbe platobnou kartou

Ktoré údaje k platbe kartou cez internet budete potrebovať?

- Číslo vašej platobnej karty – ide o číslo na prednej strane karty,
- Meno držiteľa karty,
- Dátum expirácie karty,
- CVV2/CVC2 kód – ide o trojmiestny kód, ktorý nájdete na zadnej strane vašej platobnej karty na prúžku, kde je váš podpis,
- Údaje ako adresa, bydlisko nie sú k overeniu platnosti platobnej karty potrebné, avšak je vhodné ich zadať pre prípadné reklamácie.

   • Prevod môže trvať 1 - 3 dni

Objednávka sa začne vybavovať až po tom, čo bude platba prevedená na náš účet. Banka Vám peniaze odráta z účtu okamžite, kým ju však banka prevedie k nám, môže trvať 1 deň.

Venujte pozornosť aj prípadným uzávierkovým hodinám svojej banky (väčšinou v nočných hodinách), kedy nemôže byť platba okamžite realizovaná.

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac