Často kladené otázky

Tu nájdete všetko!

-+

Platobné podmienky

  Cena uvádzaná pri produktoch vždy zahŕňa aj daň z pridanej hodnoty (DPH), ktorej výška je 20 %. Sumu za objednané kozmetické prípravky a za doručenie tovaru môžete uhradiť bankovým prevodom, platbou Paypal alebo dobierkou.

  Hneď po odoslaní objednávky dostanete o nákupe email, v ktorom nájdete všetky potrebné informácie. Ak sa rozhodnete pre platbu na dobierku, cenu za objednaný tovar a cenu za doručenie budete musieť zaplatiť kuriérovi pri preberaní zásielky.
-+

Akú formu platby si môžem vybrať?

  Momentálne si môžete pred zaslaním objednávky vybrať medzi nasledovnými spôsobmi platby:

  Platba na dobierku (Platba u kuriéra)

  Cenu za objednaný tovar, cenu za doručenie a poplatok za transakciu budete musieť zaplatiť kuriérovi pri preberaní zásielky v hotovosti.

  Platba platobnou kartou

  Z pokladne Vás presmerujeme na stránku VÚB Banky, kde si budete môcť svoje Manny z hociktorej banky zaplatiť. V prípade neúspešnej platby sa vrátite na stránku mannamydla.sk a môžete si vybrať iný spôsob platby, alebo sa budete môcť znova pokúsiť o platbu platobnou kartou.

  Akceptované platobné karty:
-+

Ako postupovať pri platbe Paypall

  PayPal účet slúži na (bezpečný) nákup cez internet.

  Ako funguje PayPal účet?
  V prvom rade treba vedieť, že musíte mať kreditnú kartu, aby ste si mohli založiť PayPal účet.
  Môžete si vytvoriť rôzne typy PayPal účtov:

    1. Personal Account (osobný účet) - vhodný ak chcete len nakupovať a platiť cez internet
    2. Premier Account - vyššia úroveň účtu - ak chcete nie len platiť ale aj prijímať platby cez PayPal účet (čiže máte eshop alebo inú formu predaja na webstránke)
    3. Business Acoount - biznis účet poskytuje širšie možnosti pre online podnikateľa


  Výhody PayPal účtu sú napríklad:
  Za tovar zaplatíte svojou platobnou kartou, tak, že číslo Vašej platobnej karty nezadáte priamo do formulára na danom eshope, ale bude registrované len v PayPal účte.
  V PayPal účte nemusíte mať zostatok peňazí, zakaždým keď platíte, PayPal systém Vám sumu stiahne z účtu, ku ktorému ste zadali údaje z kreditnej karty.
  Môžete začať Personal Account a keď budete chcieť platby aj prijímať, bez problémov môžete prejsť na vyššiu úroveň PayPal účtu.
  Hlavná výhoda: platby cez PayPal účet sú celosvetovo uznávané a používané spôsoby, preto ak niekde neumožnia platbu cez kreditnú kartu, môžete platiť cez PayPal.

  Ako si založiť PayPal účet

    • Na stránke PayPal.com https://www.paypal.com/sk si vytvorte účet (klik na Sign up)
    • Nezabudnite nastaviť krajinu "Your country or region" na Slovakia
    • Vyberte typ účtu, Personal (klik na Get started) ak chcete len nakupovať alebo pre majiteľov eshopov: Premier
    • Vyplňte požadované údaje (zadávajte korektné a pravdivé dáta!, ako by ste boli v klasickej banke)
    • Po zadaní a odoslaní údajov musíte ešte svoj účet aktivovať - kliknutím na odkaz v správe, ktorá Vám príde na zadaný email.
    • Následne budete musieť svoj účet ešte aj verifikovať pomocou "Confirmation Code", ktorý Vám príde v aktivačnom maily. Postup verifikácie Vám pošlú mailom.

  Ak už máte aktívny PayPal účet, platba je na internete veľmi jednoduchá. Vo Vašom účte len zadáte email adresu toho, komu chcete peniaze poslať:

  PayPal platba

  Pri platbe môžete zadať doláre, forinty alebo menu, v ktorej musíte platbu realizovať
  . PayPal Vám stiahne z účtu alikvotnú čiastku v Eurách.

-+

Ako postupovať pri platbe platobnou kartou

  Ktoré údaje k platbe kartou cez internet budete potrebovať?

  - Číslo vašej platobnej karty – ide o číslo na prednej strane karty,
  - Meno držiteľa karty,
  - Dátum expirácie karty,
  - CVV2/CVC2 kód – ide o trojmiestny kód, ktorý nájdete na zadnej strane vašej platobnej karty na prúžku, kde je váš podpis,
  - Údaje ako adresa, bydlisko nie sú k overeniu platnosti platobnej karty potrebné, avšak je vhodné ich zadať pre prípadné reklamácie.

    • Prevod môže trvať 1 - 3 dni

  Objednávka sa začne vybavovať až po tom, čo bude platba prevedená na náš účet. Banka Vám peniaze odráta z účtu okamžite, kým ju však banka prevedie k nám, môže trvať 1 deň.

  Venujte pozornosť aj prípadným uzávierkovým hodinám svojej banky (väčšinou v nočných hodinách), kedy nemôže byť platba okamžite realizovaná.

-+

Kam môžem vrátiť tovar?

  Výrobok prosím zašlite na adresu:

  Lucie Takácsová
  Meštianska 1/51
  94505 Komárno

-+

100% záruka na všetky Manny

  Sme presvedčení, že s našimi výrobkami budete spokojní, preto na všetky Manny ponúkame 100% záruku vrátenia peňazí.*

  Ak by ste z nejakého dôvodu predsa len neboli v plnej miere spokojní s objednanými Mannami, do 30 dní od zaslania objednávky nám vráťte, čo z nich ostalo (aspoň 30% balenia), zadajte 16 miestny kód objednávky, alebo svoju e-mailovú adresu, z ktorej ste odosielali objednávku, prípadne číslo Vášho účtu, na ktoré Vám môžeme poukázať peniaze. Vrátime Vám celú cenu nákupu (okrem poplatku za doručenie).

  Riziko teda berieme na seba, preto si Vy môžete bezstarostne vychutnávať blahodarné účinky rozmaznávajúcej kozmetiky z výlučne prírodných zložiek.

  Dôležité: Z hľadiska zúčtovania

  - v prípade, že si zakúpite sadu výrobkov (napr. sadu na kožné problémy, alebo niektorú vianočnú darčekovú sadu) záruku vrátenia peňazí môžete uplatniť iba na celú sadu, nie na jednotlivé výrobky v nej. Je to preto, lebo produkt – sada - figuruje na Vašej faktúre v jednej položke ako celok!

  - v prípade nákupu produktov v rámci akcie 3+1 si môžete 30 dňovú záruku vrátenia peňazí uplatniť výhradne len vtedy, ak nám zašlete naspäť všetky 4 produkty naraz.

  - na kupóny resp. darčekové poukážky sa 30 dňová záruka vrátenia peňazí nevzťahuje. Do 14 dní však môžete od nákupu odstúpiť, to v prípade, že ste daný kupón resp. darčekovú poukážku ešte nepoužili.

  *Záruku vrátenia peňazí poskytujeme výhradne na tie produkty, ktoré boli zakúpené priamo na stránke www.mannamydla.sk. V prípade, že ste sa k našim produktom dostali prostredníctvom iných zdrojov, možnosť vrátenia peňazí si, žiaľ, nemôžete uplatniť.
-+

Koľko stojí jeho doručenie?

  Náklady spojené s doručením v prípade adries v rámci Slovenskej republiky službou GLS:

  od 0 do 15 € - 5 €
  od 15,01 do 30 € - 3,5 €
  od 30,01 do 45 € - 2 €
  nad 45,01 € - zdarma

  Manipulačný poplatok za dobierku (okrem ceny za doručenie): 0,9 €
-+

Žijem v zahraničí, môžem si objednať Vaše produkty aj do zahraničia?

  Výrobky od Manny si môžete objednať aj v prípade, že sa momentálne nezdržiavate na území Slovenska, či z osobných alebo pracovných dôvodov, pretože ich distribuujeme do mnohých iných krajín Európy!

  Ako uskutočniť objednávku v prípade, že si prajete doručenie mimo územia Slovenskej republiky?

  Je to jednoduché! Pozbierajte si všetky Manny, o ktoré máte záujem, a v pokladni si v ponuke miesto doručenia vyberte tú krajinu, kam si svoj balík prajete doručiť. Tu budete vidieť aj to, koľko Vás bude doručenie stáť.


  V Nemecku a Rakúsku si Manna výrobky môžete objednať na stránke www.mannaseife.de

  V Maďarsku si môžete objednať Manna výrobky na stránke: www.manna.hu

  V Čechách si môžete objednať Manna výrobky na stránke: www.mannamydlo.cz

  V Rumunsku si môžete objednať výrobky Manna na stránke: www.mannasapun.ro

  V Anglicku si môžete objednať výrobky Manna na stránke: www.mannasoap.uk

  V Poľsku si môžete objednať výrobky Manna na stránke: www.mannamydlo.pl

  TIP! Ak si chcete objednať zo zahraničia, pre podrobné informácie a zoznam krajín kontaktujte našu zákaznícku linku!

-+

Kontakt na kuriérsku službu

  V prípade potreby môžete kontaktovať pracovníkov kuriérskej služby GLS počas pracovných dní v čase od 8:00 do 17:00 hod. na nasledovnom telefónnom čísle: +421 45 52 42 500* alebo 18 585*

  Aby Vám mohli rýchlejšie pomôcť, pred volaním si pripravte číslo svojho balíka!


  V aplikácii kuriérskej spoločnosti GLS môžete pohodlne sledovať trasu svojich Mánn bez chemikálií a zistiť ich predpokladaný termín doručenia.

   

-+

Platí sa doprava na ostatné produkty pri objednávke, v ktorej sa nachádza aj produkt, pri ktorom bola uvedená doprava zdarma?

  V prípade, že si zakúpite produkt, pri ktorom je uvedená doprava zdarma, nemusíte platiť ani za dopravu ďalších Manna produktov nachádzajúcich sa v tejto objednávke. V rámci Slovenskej republiky Vám budú doručené zdarma.
-+

V ktorú hodinu bude zásielka doručovaná?

  Doručenie kuriérskou službou:

  Balík Vám kuriér doručí do Vášho domova, alebo na pracovisko, preto je najideálnejšie zadať ako doručovaciu adresu miesto, kde ste sa budete počas dňa nachádzať! V normálnom prípade kuriér doručuje zásielky od 8:00 do 17:00 hod., existuje však aj možnosť dohodnúť si individuálny termín doručenia. Ak je to možné, určite Vám vyjdú v ústrety.

  Chceli by sme, aby doručenie prebiehalo bez problémov, preto by ste mali vedieť, že neexistuje možnosť doručenia na konkrétnu hodinu (či doobeda alebo poobede). Doručenie domov žiadajte v prípade, ak si budete istí, že sa budete zdržiavať na Vami zadanej adrese. Ak neviete dopredu, kde sa budete v deň doručenia zdržiavať, žiadajte doručenie objednávky na adresu svojho známeho, alebo do zamestnania, prípadne do poznámky napíšte, že si tovar žiadate doručiť v neskoršom termíne.

-+

Ako je možné vypočítať si, v ktorý deň bude balík doručený?

  V prípade akéhokoľvek spôsobu platby (platobná karta, Pay-Pal alebo na dobierku) expedujeme Manny po tom, ako sa v daný deň do 10 hodiny pripíše platba na náš účet. Objednávka zaslaná a zaplatená počas pracovných dní do 10 hodiny bude expedovaná nasledovný deň, v piatok do 10 hodiny zadaná objednávka bude v pondelok a všetky víkendové objednávky budú odoslané v utorok.

  V prípade platby na dobierku je situácia podobná: v pracovné dni do 10 hodiny zadaná objednávka bude expedovaná nasledovný pracovný deň, v piatok do 10 hodiny zadaná objednávka v pondelok a víkendové objednávky expedujeme do 2 dní od 1. pracovného dňa nasledujúceho týždňa. Samozrejme v tomto prípade budete musieť platbu realizovať pri preberaní Vašich Mánn.

  Vo vnútrozemí rátajte s nasledovnými podmienkami:

  Žiadate doručenie kuriérom?

  Ak svoju objednávku potvrdíte a zaplatíte v pracovný deň do 10:00 hodiny, Váš balík bude odoslaný nasledujúci deň. (Toto sa vťahuje na zákazníkov, ktorí si zvolili platbu formou platobnej karty a Pay-PAL.)

  Ak ste svoju objednávku zadali a zaplatili v pracovný deň po 10:01 hodine, Vaše Manny budeme vedieť odoslať do skladu kuriérskej spoločnosti iba nasledujúci pracovný deň. Odtiaľ Vám bude balík expedovaný ráno nasledujúceho dňa, čiže druhý deň od objednávky.

   

-+

Pri jednom nákupe môžem použiť viac darčekových poukážok a/alebo kupónov?

  Nie. Pri jednom nákupe môžete použiť len jednu darčekovú poukážku, alebo jeden kupón.
-+

Budú balíčky s dopravou zdarma dodané v darčekovom balení?

  Balíčky s dopravou zdarma nebudú dodané v darčekovom balení, ale ako ďalší samostatný produkt. Pokiaľ by ste zabudli, aký balíček ste si objednali, žiadame Vás, aby ste si to pre istotu overili v našom webshope, respektíve tieto informácie nájdete aj vo Vašej faktúre.
-+

Čo by ste odporučili na ošetrenie pokožky v prípade psoriázy?

-+

Čo odporúčate v prípade problematickej pokožky s akné?

-+

Trpím ekzémom, čo mám vyskúšať?

  Odporúčame Vám vyskúšať Sadu pre jemnú pokožku, ktorá bola zostavená špeciálne na liečbu ekzémov. Kvarteto bez chemikálií je zostavené z dvoch zamatovo rozmaznávajúcich mydlových špecialít, jedného organického, nerafinovaného bambuckého masla a jedného téglika prírodného, krémového deodorantu bez vonných prísad a sódy bikarbóny.

-+

Ktoré z mydiel je vhodné na umývanie tváre?

-+

Ako sa používajú gule do kúpeľa?

  V prípade, že sa radi rozmaznávate ošetrujúcim a voňavým kúpeľom, naše Manna gule do kúpeľa sú pre Vás ako stvorené. Vychutnajte si vďaka nim aromatické vône, relaxujte a naplňte sa energiou ☺. Za takúto starostlivosť sa Vám okrem pokožky určite odvďačí aj Vaša duša.

  Pri každej príležitosti vhoďte do kúpeľa jednu guľôčku, ktorá v ňom začne šumieť a po pár minútach sa úplne rozpustí.
-+

Ktorý z výrobkov je vhodný na suchú pokožku?

-+

Máte v ponuke očný krém proti vráskam?

-+

Mám mastnú pokožku, ktorý z produktov by ste mi odporučili?

  Na ošetrenie mastnej pokožky Vám odporúčame vyskúšať Čistiacu sadu pre mastnú pleť, ktorú sme zostavili špeciálne na ošetrovanie problematickej pokožky, zo 100% prírodných zložiek.

-+

Čo by ste odporučili na ošetrenie detskej pokožky s ekzémom?

-+

Ako sa dajú body zameniť za produkty?

-+

Ako sa môžete stať členom Manna Klubu?

  K získaniu členstva v našom Manna Klube potrebujete nazbierať 75 bodov. Pokiaľ ich nazbierate, dostanete sa do veľkej rodiny verných zákazníkov, v ktorej môžete dostať také exkluzívne Manny, ktoré sú dostupné iba pre členov klubu, ale čakajú tu na vás aj mnohé iné produkty, ktoré patria k prírodnému a aktívnemu životnému štýlu.
-+

Na čo si musíte dávať pozor?

  Rozdeľte si body a narábajte s nimi šikovne, aby ste si mohli vziať domov najcennejšie poklady za výnimočné ceny! Po vložení Manny do košíka sa môžete rozhodnúť, či chcete svoje nazbierané body použiť. Nastavenie nájdete pod tlačidlom Košík:

   Za Manny kúpené so zľavou Vám neprináležia body. Hoci by sme najradšej všetkých obdarili množstvom darčekov a zľavami, musíme si udržiavať nekompromisnú Manna kvalitu produktov aj služieb.

  Aby sme Vám vyhoveli, systém sme navrhli tak, že počas nákupu sa môžete sami rozhodnúť, čo chcete: zbierať body, ktoré použijete neskôr, alebo využiť aktuálne dostupné zľavy?

-+

Ako získať body?

  Body získavate nákupom výrobkov. Pri každom produkte je na stránke uvedené, koľko bodov môžete zakúpením danej Manny získať.

  Vyplňte si údaje vo svojom profile, aby sme Vám mohli poskytnúť ešte lepšie, na mieru šité ponuky. Teší nás, keď Vás môžeme prekvapiť napríklad na Vaše narodeniny! :)

  Buďte aktívnym členom komunity Manna fanúšikov! Ak budete niektorú Mannu hodnotiť, alebo napíšete komentár k niektorému produktu, niektorému článku v blogu a v internetovom obchode, Vašu aktivitu odmeníme bodmi!

  Prezerajte si Manny, na stranách s produktmi môžete prepočítavať, koľko môžete ušetriť zamenením svojich bodov. (Alebo by ste si chceli nazbierať čo najviac bodov a zameniť ich na obrovskú zľavu? Je to Vaše rozhodnutie!)

  Ak kliknete na „ukázať cenu bez bodov“ pod tlačidlom košíka, môžete pozrieť, koľko môžete na danej Manne ušetriť:

  Pozor! Ak Manny nakupujete v rámci niektorej našej akcie, alebo lacnejšie Manny nakupujete použitím svojich bodov, v tomto prípade Vám body Manna Klubu nebudú pripísané. Nebuďte však smutní! Sledujte, prosím, naše jedinečné akcie a ponuky, pretože sa môže stať, že sa svoju Mannu získate dvojnásobný, alebo dokonca až trojnásobný počet bodov!
-+

Ako funguje Manna klub vernostný program?

  Po každom nákupe získate od nás body. Na konci nákupu si môžete po sumarizácii obsahu nákupného košíka pozrieť aj to, koľko máte momentálne bodov.

  K získaniu členstva v našom Manna klube potrebujete nazbierať 75 bodov. Ak ich nazbierate, dostanete sa do veľkej rodiny verných zákazníkov, v ktorej môžete dostať také exkluzívne Manny, ktoré sú dostupné iba pre členov klubu, ale čakajú tu na Vás aj mnohé iné produkty, ktoré patria k prirodzenému a aktívnemu životnému štýlu

  Členovia Manna Klubu si môžu vybrané Manna produkty s využitím nazbieraných bodov zakúpiť za oveľa výhodnejšie ceny, alebo hoci aj vymeniť za nazbierané body (na stránke Manny dostupné použitím bodov Manna Klubu).
-+

Čo je to vlastne Manna Klub vernostný program?

  Radi by sme sa vám odvďačili za to, že ste sa stali našim verným a aktívnym zákazníkom. Vytvorili sme preto špeciálny revolučný vernostný systém. Vďaka nemu budete môcť čerpať a využiť čo najviac zliav, ktoré vám boli poskytnuté, resp. rozšíria sa aj vaše možnosti výberu z Manna produktov.
  Zľavy si môžete uplatniť rôznymi spôsobmi. Vďaka tomuto systému sa k produktom dostanete za neuveriteľne výhodné ceny, dokonca na vás čakajú aj ponuky šité na mieru!

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac