Otázky týkajúce sa dodania

Tu nájdete všetko!

-+

Koľko stojí jeho doručenie?

  Náklady spojené s doručením v prípade adries v rámci Slovenskej republiky službou GLS:

  od 0 do 15 € - 5 €
  od 15,01 do 30 € - 3,5 €
  od 30,01 do 45 € - 2 €
  nad 45,01 € - zdarma

  Manipulačný poplatok za dobierku (okrem ceny za doručenie): 0,9 €
-+

Žijem v zahraničí, môžem si objednať Vaše produkty aj do zahraničia?

  Výrobky od Manny si môžete objednať aj v prípade, že sa momentálne nezdržiavate na území Slovenska, či z osobných alebo pracovných dôvodov, pretože ich distribuujeme do mnohých iných krajín Európy!

  Ako uskutočniť objednávku v prípade, že si prajete doručenie mimo územia Slovenskej republiky?

  Je to jednoduché! Pozbierajte si všetky Manny, o ktoré máte záujem, a v pokladni si v ponuke miesto doručenia vyberte tú krajinu, kam si svoj balík prajete doručiť. Tu budete vidieť aj to, koľko Vás bude doručenie stáť.


  V Nemecku a Rakúsku si Manna výrobky môžete objednať na stránke www.mannaseife.de

  V Maďarsku si môžete objednať Manna výrobky na stránke: www.manna.hu

  V Čechách si môžete objednať Manna výrobky na stránke: www.mannamydlo.cz

  V Rumunsku si môžete objednať výrobky Manna na stránke: www.mannasapun.ro

  V Anglicku si môžete objednať výrobky Manna na stránke: www.mannasoap.uk

  V Poľsku si môžete objednať výrobky Manna na stránke: www.mannamydlo.pl

  TIP! Ak si chcete objednať zo zahraničia, pre podrobné informácie a zoznam krajín kontaktujte našu zákaznícku linku!

-+

Kontakt na kuriérsku službu

  V prípade potreby môžete kontaktovať pracovníkov kuriérskej služby GLS počas pracovných dní v čase od 8:00 do 17:00 hod. na nasledovnom telefónnom čísle: +421 45 52 42 500* alebo 18 585*

  Aby Vám mohli rýchlejšie pomôcť, pred volaním si pripravte číslo svojho balíka!


  V aplikácii kuriérskej spoločnosti GLS môžete pohodlne sledovať trasu svojich Mánn bez chemikálií a zistiť ich predpokladaný termín doručenia.

   

-+

Platí sa doprava na ostatné produkty pri objednávke, v ktorej sa nachádza aj produkt, pri ktorom bola uvedená doprava zdarma?

  V prípade, že si zakúpite produkt, pri ktorom je uvedená doprava zdarma, nemusíte platiť ani za dopravu ďalších Manna produktov nachádzajúcich sa v tejto objednávke. V rámci Slovenskej republiky Vám budú doručené zdarma.
-+

V ktorú hodinu bude zásielka doručovaná?

  Doručenie kuriérskou službou:

  Balík Vám kuriér doručí do Vášho domova, alebo na pracovisko, preto je najideálnejšie zadať ako doručovaciu adresu miesto, kde ste sa budete počas dňa nachádzať! V normálnom prípade kuriér doručuje zásielky od 8:00 do 17:00 hod., existuje však aj možnosť dohodnúť si individuálny termín doručenia. Ak je to možné, určite Vám vyjdú v ústrety.

  Chceli by sme, aby doručenie prebiehalo bez problémov, preto by ste mali vedieť, že neexistuje možnosť doručenia na konkrétnu hodinu (či doobeda alebo poobede). Doručenie domov žiadajte v prípade, ak si budete istí, že sa budete zdržiavať na Vami zadanej adrese. Ak neviete dopredu, kde sa budete v deň doručenia zdržiavať, žiadajte doručenie objednávky na adresu svojho známeho, alebo do zamestnania, prípadne do poznámky napíšte, že si tovar žiadate doručiť v neskoršom termíne.

-+

Ako je možné vypočítať si, v ktorý deň bude balík doručený?

  V prípade akéhokoľvek spôsobu platby (platobná karta, Pay-Pal alebo na dobierku) expedujeme Manny po tom, ako sa v daný deň do 10 hodiny pripíše platba na náš účet. Objednávka zaslaná a zaplatená počas pracovných dní do 10 hodiny bude expedovaná nasledovný deň, v piatok do 10 hodiny zadaná objednávka bude v pondelok a všetky víkendové objednávky budú odoslané v utorok.

  V prípade platby na dobierku je situácia podobná: v pracovné dni do 10 hodiny zadaná objednávka bude expedovaná nasledovný pracovný deň, v piatok do 10 hodiny zadaná objednávka v pondelok a víkendové objednávky expedujeme do 2 dní od 1. pracovného dňa nasledujúceho týždňa. Samozrejme v tomto prípade budete musieť platbu realizovať pri preberaní Vašich Mánn.

  Vo vnútrozemí rátajte s nasledovnými podmienkami:

  Žiadate doručenie kuriérom?

  Ak svoju objednávku potvrdíte a zaplatíte v pracovný deň do 10:00 hodiny, Váš balík bude odoslaný nasledujúci deň. (Toto sa vťahuje na zákazníkov, ktorí si zvolili platbu formou platobnej karty a Pay-PAL.)

  Ak ste svoju objednávku zadali a zaplatili v pracovný deň po 10:01 hodine, Vaše Manny budeme vedieť odoslať do skladu kuriérskej spoločnosti iba nasledujúci pracovný deň. Odtiaľ Vám bude balík expedovaný ráno nasledujúceho dňa, čiže druhý deň od objednávky.

   

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac