Otázky týkajúce sa výrobku

-+

Pri jednom nákupe môžem použiť viac darčekových poukážok a/alebo kupónov?

Nie. Pri jednom nákupe môžete použiť len jednu darčekovú poukážku, alebo jeden kupón.
-+

Budú balíčky s dopravou zdarma dodané v darčekovom balení?

Balíčky s dopravou zdarma nebudú dodané v darčekovom balení, ale ako ďalší samostatný produkt. Pokiaľ by ste zabudli, aký balíček ste si objednali, žiadame Vás, aby ste si to pre istotu overili v našom webshope, respektíve tieto informácie nájdete aj vo Vašej faktúre.
-+

Čo by ste odporučili na ošetrenie pokožky v prípade psoriázy?

Na pokožku so psoriázou odporúčame vyskúšať Mydlo z extra panenského olivového oleja, ktoré obsahuje výlučne extra panenský olivový olej. Vďaka tomu je k pokožke obzvlášť jemné a šetrné.

Na suchú a napnutú pokožku odporúčame Organické ghanské bambucké maslo.
-+

Čo odporúčate v prípade problematickej pokožky s akné?

Na ošetrovanie problematickej pokožky odporúčame Čistiace mydlo s gáfrom na tvár, COCO mydlo s čajovníkovým olejom, alebo Eben - čistiace mydlo na tvár s aktívnym uhlím. Okrem pravidelného denného čistenia pleti môžu byť na Vašu pokožku ideálnym riešením aj také masky na tvár, akými sú Alginitová maska s bielym čajom, alebo Zmatňujúca, výživná maska na mastnú pokožku s modrým ílom. Pred použitím masiek v každom prípade vyskúšajte COCO mydlo s morskou soľou kvôli jeho peelingovému účinku.

Ako cielený útok proti vyrážkam je ideálnym riešením
čajovníkový esenciálny olej.

-+

Trpím ekzémom, čo mám vyskúšať?

Odporúčame Vám vyskúšať Sadu pre jemnú pokožku, ktorá bola zostavená špeciálne na liečbu ekzémov. Kvarteto bez chemikálií je zostavené z dvoch zamatovo rozmaznávajúcich mydlových špecialít, jedného organického, nerafinovaného bambuckého masla a jedného téglika prírodného, krémového deodorantu bez vonných prísad a sódy bikarbóny.

-+

Ktoré z mydiel je vhodné na umývanie tváre?

Na čistenie tváre okrem iného odporúčame Čistiace mydlo White satin s obsahom viacerých druhov ošetrujúcich olejov a bieleho ílu a COCO mydlo s bambuckým maslom, ktoré rozmaznáva pokožku na luxusnej úrovni. Dokonalou voľbou však môže byť aj Eben – čistiace mydlo na tvár s aktívnym uhlím.

Na peeling pokožky tváre je týždenne jeden – dvakrát veľmi dobré COCO mydlo s morskou soľou, alebo Mydlo s Aloe vera a s indickou citrónovou trávou.
-+

Ako sa používajú gule do kúpeľa?

V prípade, že sa radi rozmaznávate ošetrujúcim a voňavým kúpeľom, naše Manna gule do kúpeľa sú pre Vás ako stvorené. Vychutnajte si vďaka nim aromatické vône, relaxujte a naplňte sa energiou ☺. Za takúto starostlivosť sa Vám okrem pokožky určite odvďačí aj Vaša duša.

Pri každej príležitosti vhoďte do kúpeľa jednu guľôčku, ktorá v ňom začne šumieť a po pár minútach sa úplne rozpustí.
-+

Ktorý z výrobkov je vhodný na suchú pokožku?

Vyskúšajte Sadu „Dotyk čistej prírody”, ktorú sme zostavili práve na ošetrovanie suchej a citlivej pokožky!

Zakúpte si k nej aj
Organické ghanské bambucké maslo, ktoré všestranne a účinne hydratuje, vyživuje a chráni Vašu pokožku, resp. Sezamový skrášľujúci olej, ktorý sa aplikuje na ešte vlhkú pokožku po večernom kúpeli.

-+

Máte v ponuke očný krém proti vráskam?

Ako očný krém proti vráskam Vám odporúčame použiť Organické ghanské bambucké maslo alebo Skrášľujúci olej z hroznových semienok. Na dennú starostlivosť z nich stačí naozaj malé množstvo.

-+

Mám mastnú pokožku, ktorý z produktov by ste mi odporučili?

Na ošetrenie mastnej pokožky Vám odporúčame vyskúšať Čistiacu sadu pre mastnú pleť, ktorú sme zostavili špeciálne na ošetrovanie problematickej pokožky, zo 100% prírodných zložiek.

-+

Čo by ste odporučili na ošetrenie detskej pokožky s ekzémom?

Farebnú paletu bez chemikálií, ktorá sa neustále vynovuje a je stvorená vyslovene pre potreby detskej pokožky, nájdete tu >>>
Môžete si vybrať Víline mydlo s olejom z hroznových jadierok, Nechtíkové mydlo, Tekuté mydlo Penový zázrak, Guľôčku do kúpeľa Cukríček, Balzam na čelo pre rozprávkové sny, Ošetrujúci detský olej, Detský krém na zapareniny, alebo Bambucké maslo s nechtíkovým olejom. Vždy si môžete byť istí, že sa Vaše dieťa dostane do kontaktu s prírodnými prípravkami pre starostlivosť o telo z výlučne čistých, prírodných zložiek.

Môžete sa však rozhodnúť aj pre Manna Mini sadu. Túto čarovnú sadu sme zostavili tak, aby ste v ňom našli všetko, čo potrebujete k starostlivosti o pleť Vášho dieťaťa bez chemikálií.

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac