O týchto krajoch sníva každý fanúšik Manny
o týchto krajoch sníva každý fanúšik manny

O týchto krajoch sníva každý fanúšik MannyNeviem, čo si o tom myslíte vy, ale takto, uprostred zimy, jednoducho milujem snívať o tom, že som na potulkách vo vzdialených, rozprávkových krajinách.

Medzi základnými surovinami Manny majú našťastie bohaté zastúpenie také, ktoré pochádzajú z týchto exotických krajín, preto keď sa mi zažiada snívať za svetlého dňa, je veľmi ľahké nájsť nejakú inšpiráciu. Iba si vyberiem svoje obľúbené Manny a niekedy stačí iba dotyk, alebo ich vôňa, a moja fantázia sa okamžite naštartuje.

Predstavím vám svoje obľúbené Manna kraje, len sa pohodlne oprite a poďte so mnou!

  • Najprv sa vydajme do Afriky s úžasným bambuckým maslom.

Domovom prírodného, 100% čistého bambuckého masla je kolíska ľudstva, Afrika. Základným pilierom kráľovstva Manny je zase samotné bambucké maslo, mnohým Mannám dodáva fantastickú jemnosť, hebkú textúru práve táto krémová látka. (V tomto článku si môžete podrobnejšie prečítať o tom, prečo je bambucké maslo také úžasné.)

Bambucké maslo lisujú z plodov stromu karité, ktoré rastie na savanách západnej a strednej Afriky, na skrášľovanie pokožky ho používajú už niekoľko tisíc rokov. V Mannách používame výlučne organické, prémiové bambucké maslo, ktoré sa bez nadsázky dostáva do Mánn priamo zo stromov plodiacich orechy. (Nevynechajte ani tento článok, lebo tu som podrobne ukázala, ako vyzerá starostlivé spracovanie bambuckého masla.)

Keď sa jemné bambucké maslo dotkne vašej pokožky, okamžite si môžete predstaviť, že ste tam, kde ghanské ženy zberajú poklad Afriky.

Horúci tropický vzduch len tak vibruje, obloha je neuveriteľne modrá, z diaľky počujete zvuky zvierat. Veď ste v Afrike, kde je všetko možné: pokojne sa môže pred vami prejsť stádo divých zvierat, pričom sa nestíhate nabažiť pohľadom na savanu.

Ktoré bambucké maslo od Manny vám odporúčam k zažitiu nenapodobiteľného Afrického zážitku? Vyskúšajte Harmančekové bambucké maslo filtrované cez vulkanické kamene, aj preto, lebo vďaka nemu sa môžete z Afriky preniesť rovno do Talianska.

  • Vyberme sa do stredomorských oblastí s harmančekom rímskym!

Harmanček rímsky so sladko – korenistou vôňou je skutočne rastlinou pochádzajúcou zo stredomorských oblastí, ale nepochádza z Talianska, a už vôbec nie z Ríma.

Avšak vďaka svojmu milému, príjemnému menu, by mohol byť aj vaším novým priateľom, takto, s veľkými začiatočnými písmenami: „Harmanček Rímsky”.

S ním je život samá hra: môžete si prestaviť, že sa prechádzate po rozkvitnutej letnej lúke, zo slnečných lúčov si dobíjate energiu, pri pohľade na krajinu objavujete krásy života.

Môže prísť stredomorský mydlový zážitok? Bezpodmienečne vyskúšajte 100% čistý olej z harmančekových kvetov v podobe Harmančekového mydla.

  • A majte aj svoj vlastný vysnívaný svet s kokosovou vôňou.

Keď ste si už harmančekom rímskym vyvetrali hlavu, na chvíľu sa vráťte do horúcej Afriky, do domova organického, panenského kokosového oleja.

Ja mám kokos veľmi rada: nie iba ako ošetrujúci kokosový olej, ale v jednom Manna telovom peelingu som použila aj strúhaný kokos, pretože pomôže urobiť pleť hebkou.

Obzvlášť ma dokáže očariť to, že každá jeho verzia má inú arómu. Zatiaľ čo olej je príjemne sladkastý, strúhaný kokos pripomína sladkosť obľúbených kokosových sladkostí.

Najviac mám však rada asi to, že vôňa kokosu je vždy schopná toho, aby ma odniesla niekam veľmi – veľmi ďaleko. Vo svete s kokosovou vôňou sa môže stať čokoľvek! Je vždy horúce leto, ponorenie sa do mora je vždy osviežujúce, vanie jemný vánok…. a vaša pokožke je taká zamatová, akú ste vždy chceli mať.

Páči sa vám tento fantazijný kokosový svet? V COCO čokoládovom mydle sme zamatový kokosový olej pobláznili štipkou kakaa. Vyskúšajte ho a uvidíte, že toto je ten malý krok, ktorým sa všetko iba začína.

Len smelo snívajte!

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený! Tu sa môžete prihlásiť

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac