Oslavujte: teraz je každá štvrtá Manna darčekom!
oslavujte: teraz je každá štvrtá manna darčekom!

Oslavujte: teraz je každá štvrtá Manna darčekom!Už onedlho je tu sviatok lásky, preto prijmite odo mňa každú štvrtú Mannu ako darček!

Aj vy sa už tešíte na Svätú noc? Veľmi je dôležité, aby ste sviatky neprežívali ako dôvod na stres, ale ako zážitok, ktorý vás naplní a poteší! Adventné obdobie je o očakávaní, atmosféra Vianoc čoraz viac naplní váš život, napredujete s prípravami, už ste pre každého našli vhodný darček, byt je oblečený do slávnostného. Sadnite si trocha a zamyslite sa nad tým, čo je pre vás skutočne dôležité!

V skutočnosti vôbec nezáleží na tom, aby bolo všetko dokonalé! Najdôležitejšie je to, aby ste vo všetkom videli pozitíva, pretože naozaj nevadí, pokiaľ je zákusok trochu škaredý, jeho chuť je určite božská. Nie je problémom ani to, pokiaľ je stromček trochu krivý, pokiaľ je zdobený ozdobami, ktoré ste vyrobili vlastnoručne a dali ste do nich svoje telo aj dušu. Záleží iba na tom, aby vaše Vianoce plynuly v skutočne slávnostnej atmosfére, aby ste sa v plnej miere vedeli sústrediť na svojich blízkych, dokonca aby ste si našli čas aj na seba, aby ste sa zregenerovali po koncoročnom zhone!

Aj seba prekvapíte niekoľkými rozmaznávajúcimi, prírodnými pokladmi, však? Vyberajte si schuti medzi Mannami teraz, pretože tieto Vianoce vás obdarujem!


Počas studených, zimných večerov túžite po farebných mydlách s okúzľujúcou vôňou, alebo práve po neparfumovaných? Radi by ste vyskúšali vzdušný, ľahký a božský penový krém? Chceli by ste si pleť rozmaznávať luxusným elixírom na pleť, Pleťovým krémom s kyselinou hyaluronovou, alebo skrášľujúcou maskou na tvár? Hľadáte telový peeling s čarovnou vôňou, balzam na pery, krémový deodorant, alebo exotické maslá?

Pocíťte na vlastnej koži, ako jemne ošetrujú prírodné Manna poklady vaše telo aj dušu, vyskúšajte teraz aj také špeciality, ktoré ste si doteraz iba obzerali.

Teraz sa vám oplatí získať to, po čom túžite, pretože pokiaľ zadáte svoju objednávku do polnoci 20.12.2018, každú štvrtú Mannu vám dám ako darček (spomedzi vybraných produktov dostanete zadarmo tie s najnižšou cenou a akcia sa nevzťahuje na Sady na kožné problémy s doručením zdarma a ponuky Manna Klubu).

Kliknite sme, naplňte si košík a získajte aj darčekové Manny!

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený! Tu sa môžete prihlásiť

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac