Jednotky v starostlivosti o pleť
jednotky v starostlivosti o pleť

Jednotky v starostlivosti o pleťMnohí znova čoraz častejšie používajú na ošetrovanie pleti dobre osvedčené tuhé mydlá. Majú veľa výhod: okrem toho, že tvár výborne čistia, ich použitie je jednoduché, ľahko sa prepravujú a ich používaním nevzniká umelohmotný odpad, nakoľko sa môžu zabaliť do papiera.

 

V Manne môžete kalkulovať aj s ďalšími výhodami: každá jedna Manna je vegánska a bez testov na zvieratách. Pri ich výrobe nepoužívame palmový olej a každé jedno naše mydlo na čistenie tváre získalo prestížne ocenenie Cosmos Natural. Koľko dobrých vlastností, však? 😊

 

Dôležité je, aby ste si vybrali mydlo podľa typu svojej pleti. V Manne nájdete vhodné mydlo na všetky typy pokožky. Keď si ohľadne typu svojej pleti nie ste celkom istá, vyplňte online test typu pokožky na našej internetovej stránke, alebo sa s dôverou obráťte na naše Víly!

 

Mydlá na čistenie tváre na mastnú pleť

Mnohých trápi mastná pokožka. V tomto prípade je dôležité zistiť príčinu (príčiny) a zmeniť ich, avšak veľa môžu pomôcť aj vhodne zvolené kozmetické prípravky. Veľmi veľa fanúšikov Manny prisahá na Eben – čistiace mydlo na tvár s aktívnym uhlím. Tento obdiv nie je náhodný: už aj jeho vzhľad je jedinečný. Za svoju ebenovo čiernu farbu vďačí aktívnemu uhliu, o ktorom ste už iste počuli, veď sa používa na mnoho účelov, okrem iného aj v medicíne, ale vďaka jeho čistiacemu účinku čoraz častejšie aj v kozmetických prípravkoch. Keďže si chceme byť istí jeho blahodarnými účinkami, poslali sme ho na laboratórne testy – s vynikajúcimi výsledkami: pokožku preukázateľne zmatňuje a zlepšuje všeobecný vzhľad aknóznej pleti.

 

Ďalšou obľúbenou Mannou je Čistiace mydlo s gáfrom na tvár. Toto snehobiele mydlo má vďaka gáfrovému esenciálnemu oleju sviežu, čerstvú vôňu. Jej druhou hlavnou zložkou je biely íl bohatý na minerálne látky. Laboratórne testy tiež potvrdili, že pokožku zmatňuje, pričom viditeľne zmierňuje množstvo vyrážok a akné.

 

Zamysleli sme sa a hlavné zložky dvoch vyššie spomenutých mydiel sme vložili do jedného mydla, a tak sa zrodilo Gáfrové mydlo na tvár s aktívnym uhlím. Okrem aktívneho uhlia obsahuje aj gáfrový esenciálny olej, preto je nielen záhadne čierne, ale navyše má aj sviežu vôňu – skutočná špecialita!

 

Keď túžite po voňavom prípravku na čistenie pleti, ale nemáte radi vôňu gáfru, potom je výbornou voľbou Eben čistiace mydlo na tvár s levanduľovým esenciálnym olejom. Toto mydlo v sebe ukrýva krásu a úžasné účinky mydla Eben, pričom zároveň rozmaznáva kvetinovou, levanduľovou vôňou.

 

Náš tip na suchú pokožku

Keď máte suchú, citlivú pokožku, potom vám odporúčame jedno elegantné mydlo: Čistiace mydlo na tvár – White satin, ktoré svoje meno dostalo kvôli svojej farbe slonovej kosti. Okrem rastlinných olejov a masiel obsahuje aj biely íl, je však bez esenciálnych olejov, vďaka čomu čistí vašu tvár šetrne a jemne.

 

Čo si vybrať na zmiešanú pokožku?

Ošetrovanie zmiešanej pokožky si vyžaduje špeciálnu starostlivosť, pretože časť tváre – typicky T-zóna, čiže čelo, nos, brada – je mastná, kým ostatné časti, väčšinou líca, sú suché. V prípade zmiešanej pokožky môžu prísť do úvahy mydlá na mastnú, ale aj na suchú pokožku – je dobré zistiť skúšaním, ktoré je pre vás osobne najlepšie, pretože pokožka každej z nás je jedinečná, rovnako ako aj my. Mydlá môžete obmieňať, alebo si môžete rôzne časti svojej tváre umývať rôznymi mydlami. Keď sa vám osvedčia mydlá určené na mastnú pokožku, potom odporúčam, aby ste suché časti po vyčistení tváre vždy natreli Bambuckým maslom. Najlepšie je, keď maslo vmasírujete do ešte vlhkej pokožky.

 

Nezabudli sme ani na pánov...

Aj oni si môžu medzi Mannami nájsť prípravky podľa svojho vkusu! Môžu vyskúšať ktorékoľvek vyššie spomenuté, ale máme jedno mydlo vyvinuté špeciálne na holenie: Cédrové mydlo na holenie – nielen pre mužov. Aj toto mydlo výborne pení. Neočakávajte však bohatú penu podobnú klasickým penám na holenie, ktoré dostanete v drogérii – na oplátku sa však vaša pokožka stretne so šetrným mydlom bez pridaných syntetických látok. Jeho vôňa je okúzľujúca: obdaruje vás sviežosťou cédrového a eukalyptového esenciálneho oleja. Môžete ho použiť nielen na tvár, ale aj na telo, a samozrejme, nielen páni, môže byť prvotriednou voľbou pre ženy, ktoré majú rady sviežu, trpkú vôňu.


Verím, že som týmto malým zhrnutím pomohla pri výbere prípravku na čistenie tváre. Pokiaľ máte nejaké otázky, vyhľadajte naše Víly, svojimi radami vám srdečne pomôžu! 😊Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený!Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac