Neodchádzajte s prázdnymi rukami, môžeme Vás obdarovať hodnotným darčekom? Podrobnosti>>

Čo máte v pláne na víkend? Nájdete si čas na detoxikačný kúpeľ?
Čo máte v pláne na víkend? nájdete si čas na detoxikačný kúpeľ?

Čo máte v pláne na víkend? Nájdete si čas na detoxikačný kúpeľ?Okrem jarnej vnútornej očisty si aj Vaša pleť zaslúži dôkladnejšie prečistenie, ktoré cez póry kože "vytiahne" nahromadené toxíny aj z hlbších vrstiev pokožky.

Spojte príjemné s užitočným: zamknite sa v kúpeľni, zapáľte vonnú sviečku, vyberte si svoj obľúbený esenciálny olej a relaxujte.

Ste pripravení ponoriť sa ?

  1. Rozmaznávajúci mliečny kúpeľ
Pripravte si v pohári (2 dl) bylinkový odvar, napr. z harmančeka, či levandule. Pokiaľ sa bylinky vylúhujú, zmiešajte dve šálky plnotučného sušeného mlieka s rovnakým množstvom kukuričného škrobu. Odvar prefiltrujte a premiešajte s touto zmesou. Môžete pridať aj niekoľko kvapiek esenciálneho oleja, ktorý predtým rozmiešajte v polievkovej lyžici mlieka.
  1. Zázvorový kúpeľ
Budete potrebovať: ¼ šálky čerstvo nastrúhaného zázvoru alebo 2 polievkové lyžice zázvorového prášku. Ak použijete strúhaný zázvor, položte jeho kúsky do menšieho tenkého vrecúška (vyberte si ľahko priepustné) a vložte ho do vody. Prášok môžete rozpustiť priamo vo vode. Ak si želáte voňavý kúpeľ, esenciálny olej rozmiešajte v malom množstve mlieka.
  1. Detoxikačný a alkalizujúci turbo kúpeľ
Tento kúpeľ je účinný aj pri rôznych kožných problémoch, odporúča sa aplikovať ho 1-2 x týždenne. Zároveň je účinnou metódou aj v prípade, keď chcete svoj organizmus iba alkalizovať.

Budete potrebovať: horkú soľ a sóda-bikarbónu (dostanete v lekárňach).
K dvom šálkam sóda-bikarbóny pridajte šálku horkej soli.
Takýto kúpeľ zanechá Vašu pokožku neuveriteľne hodvábnu a zamatovú. Pre rozmaznávanie navyše pridajte ku kúpeľu za studena lisovaný olej, akékoľvek prírodné maslo alebo esenciálny olej spôsobom, ako uvádzame vyššie.

Ktorý z nich vyskúšate?Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený! Tu sa môžete prihlásiť

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac