Zostáva už len niekoľko hodín, nenechajte si u nás Vaše darčeky!
zostáva už len niekoľko hodín, nenechajte si u nás vaše darčeky!

Zostáva už len niekoľko hodín, nenechajte si u nás Vaše darčeky!Ak ste si v predchádzajúcich mesiacoch objednali produkty od Manny, iste si spomínate, že sme ku každej objednávke sme Vám pribalili aj darčekové kupóny. Nájdete na nich kupónové kódy, pomocou ktorých si môžete na stránke https://mannamydla.sk/darcek vybrať voňavé darčeky bez chemikálií a palmového oleja v celkovej hodnote 12,80 už len dnes, do polnoci 9.1.2017.

Neviete nájsť svoj kupón?

Nemajte obavy, darčeky Vám neuniknú! Prezrite si svoje e-maily. Ak ste si zakúpili Manny od 25. októbra 2016, tak som Vám na Silvestra zaslala list o tom, ako môžete získať svoje hodnotné darčeky od Manny. Nestrácajte čas, pretože už o niekoľko hodín nebude príležitosť na to, aby ste si vybrali voňavé Manny úplne zadarmo!

V utorok sa otvárajú brány!

Nakúpte od 10. - 17. januára 2017 v minimálnej hodnote 15 € (bez nákladov na dopravu) a Vaše vybrané darčeky Vám zašleme spolu s objednávkou.

Však si ich nenecháte u nás? Venovali ste niekomu z Vašim blízkych Mannu ako darček? Povedzte o tom aj im, aby si nenechali ujsť túto jedinečnú príležitosť a aby sme Mannami bez chemikálií a palmového oleja, aby sme mohli prekvapiť aj ich!

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený! Tu sa môžete prihlásiť

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac