Manny dobyli Ameriku
manny dobyli ameriku

Manny dobyli AmerikuAj tento rok sme mali tú česť, že sa mohli produkty Manny predstaviť na módnej prehliadke končiacich študentov Harvadskej Univerzity v Amerike, a mohli sa tak opäť dostať k fanúšikom módy za veľkou mlákou!

Manny si všímajú v stále viacerých krajinách a spôsobuje mi to obrovskú radosť, hlavne pokiaľ je reč o tak prestížnej univerzite, ako Harvard v Spojených štátoch Amerických.


Táto inštitúcia je široko - ďaleko známa svojim inovatívnym a kreatívnym postojom a tým, že talentom dáva možnosť na realizáciu. Ich módna prehliadka sa aj tento rok konala pred plným hľadiskom: sedelo tam 600 ľudí, medzi nimi 200 VIP hostí, promenádu očarujúcich modeliek v fantastických módnych kreáciách zase mohlo na internete sledovať viac ako 4000 divákov. Famózna show bola skutočne inšpirujúca, príjemné materiály a odvážne strihy očarili každého. Organizátori pripravili aj darčeky a práve tu prišla na pódium Manna: do balíčkov VIP-hostí sa okrem iného dostali aj vyberané Manna špeciality, vďaka čomu mohla kreatívna smotánka konečne osobne vyskúšať slovenskú prírodnú kozmetiku.

Poznanie, že príbeh úspechu Manny bude pokračovať v najrozličnejších častiach sveta, je úžasné, rovnako ako aj to, že tí, pre ktorých sú kvalita a prirodzenosť dôležité, upriamili svoju pozornosť na naše produkty. Samozrejme, toto všetko by sa bez vás nemohlo uskutočniť. Ďakujem, že nás podporujete, a bola by som rada, keby ste vedeli, že uznanie Manny v Amerike je aj vaším úspechom. Je pre mňa nesmierne významné, že nám veríte, pretože toto nám dáva silu k tomu, aby sme vás rozmaznávali vždy iba najlepšími a najčistejšími prírodnými kozmetickými prípravkami.

Teraz si však pozrime fotografie z módnej prehliadky! Témou tohtoročnej show bola fantázia, toto inšpirovalo špeciálne výtvory oblečenia, ktoré, ako môžete vidieť, sa podarili naozaj rozprávkovo. Je za nimi veľa myšlienok, pokusov, skúšok a práce, presne tak, ako za kozmetikou Manny. Priemyselné odvetvie je síce iné, ale ako pri každej inej kreatívnej činnosti, kreatívny proces aj u nás začína myšlienkou, z ktorej sa výdržou stane realita. Fantázia je aj tu, v Manne, v hlavnej úlohe, chytíme sa každého nového nápadu, každý môže povedať svoje predstavy a najlepšie aj zrealizujeme počas vývoja produktov.
 
Úspech Mánn na módnej prehliadke nás nabáda k tomu, aby sme okrem Ameriky dostali prírodné kozmetické prípravky aj do iných, vzdialených krajín sveta, pretože vieme, že záujem o ne je obrovský. Čoraz viac ľudí na medzinárodnej úrovni by chcelo prejsť na 100% prírodné riešenia, pretože túžia po jednoduchom, čistom živote bez chemikálií. Na móle Harvardu Manny znova potvrdili: prírodná starostlivosť o pleť je možná pomocou fantázie a etických rozhodnutí! Ďakujeme, že na ceste Manny okolo sveta ste s nami aj vy!


Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený! Tu sa môžete prihlásiť

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac