Manna adventný kalendár: očakávajme príchod Vianoc spoločne!
manna adventný kalendár: očakávajme príchod vianoc spoločne!

Manna adventný kalendár: očakávajme príchod Vianoc spoločne!Každý deň na vás čaká nové prekvapenie, otvorte okienka Manna adventného kalendára a získajte čarovné darčeky a zľavy!

Do Vianoc ostávajú už iba 4 týždne! Už sa na ne tešíte?


Určite ste už aj vy videli, kúpili, alebo vyrobili taký malý kalendár, za ktorého okienkami sa ukrýva malá čokoláda, alebo sladkosť. Vedeli ste, že to celé vymyslela jedna mamička? Okolo roku 1900 žil v Nemecku malý chlapec, ktorý sa ledva vedel dočkať sviatkov, tak netrpezlivo očakával Vianoce. Jeho mamička rozdelila tvrdý papier na 24 častí a na každú časť napichla malý kúsok čokolády. Chlapec mohol každý deň z malých prekvapení jedno zjesť. Tento chlapec v dospelosti na základe nápadu svojej matky založil podnikanie a zrodil sa dnes dobre známy adventný kalendár.

Pamätáte sa, ako ste sa v detstve tešili na Vianoce? Ako sa dni míňali, tak sa aj na adventnom kalendári otvárali okienka. Urobte čas očakávania Vianoc vzrušujúcim s Mannou!

Manna adventný kalendár je urobený pre vás!


Ako by sa vám páčilo, keby ste každý deň dostali darček, alebo zľavu, keby na vás čakali okúzľujúce prekvapenia? Toto sa teraz stane skutočnosťou! V okienkach Manna adventného kalendára na vás každý deň čaká nová a nová fantastická ponuka, úžasná zľava, rozprávková akcia, súťaž, alebo práve hodnotný darček!

Vychutnávajte si prekvapenia, každý deň odhaľte aktuálne tajomstvo, získajte všetky božské darčeky a zľavy, uvoľnite sa a zabudnite na koncoročný zhon!

Nezabudnite! Odteraz začnite každé ráno tým, že otvoríte aktuálne okienko na Manna adventnom kalendári a získajte jedinečnú ponuku! :)

Mali by ste vedieť: každá ponuka je platná iba po dobu jedného dňa, iba do polnoci daného dňa. Hodiny tikajú, preto dlho neváhajte!

Poďte a pozrite si dnešné prekvapenie Manna adventného kalendára, kliknite!

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený! Tu sa môžete prihlásiť

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac