Konečne to prezradíme: s týmto počítajte v roku 2020!
konečne to prezradíme: s týmto počítajte v roku 2020!

Konečne to prezradíme: s týmto počítajte v roku 2020!Horúčka novoročného plánovania sa nevyhla ani nám. Podelím sa s vami o to, k čomu sme dospeli, aby ste mohli presne vedieť, s čím môžete ako fanúšik Manny počítať tento rok.

Hovorí sa, že vykričané novoročné predsavzatia dlhodobo nefungujú. Bez ohľadu na to, ako veľmi sme nadšení, ich dodržiavania a realizácie, sa dokážeme držať nanajvýš pár týždňov, potom sa veľké reči pekne pomaly rozplynú. Nakoniec pôjde všetko svojím obvyklým spôsobom, ako keby sa nič nestalo.

Najspoľahlivejším spôsobom, ako sa tomuto vyhnúť je, že ostanete verní sebe samému, čiže si nebudete želať niečo také, čo nepramení z vás. O čom v hĺbke duše viete, že sa to k vám ani nehodí.

Rozvíjať a meniť sa, samozrejme, môžete (dokonca je to aj povinné). Avšak stálosť, držanie sa vlastných hodnôt, je omnoho upokojujúcejšie ako výbušnosť, a to aj pre vás aj pre vaše okolie.

Berúc ohľad presne na toto, sme sa aj my rozhodli, že najväčším novoročným plánom bude to, že aj v roku 2020 ostaneme sami sebou!

U nás môžete v roku 2020 počítať s týmto:

  1. Zotrvanie pri ochrane prírody a etickej výrobe.

Ani len nemusíme prisahať, že ako uznaná značka prírodnej kozmetiky aj naďalej zostaneme verní tomu, že nebudeme používať chemikálie. Pokojne môžete veriť tomu, že v Mannách nenájdete žiadne chemikálie, parabény, či iné chemické zlúčeniny.

Prirodzenosť je u nás nadovšetko, preto je samozrejmosťou, že ani v roku 2020 nebudeme používať pridané parfumy. Božskú vôňu Mánn budú aj naďalej dodávať 100% prírodné esenciálne oleje a iné prírodné zložky.

Etická výroba je tiež našou základnou filozofiu a ňou aj ostane. Vieme, že cenou za rozmach plantáží olejovej palmy je ničenie pralesov, preto výroba produktov Manny vďaka tomu, že nepoužívame palmový ojej, neohrozuje životný priestor ani jedného orangutana. Samozrejmé je aj to, že aj suroviny, ktoré používame, sú v plnej miere bez testov na zvieratách. Tieto hodnoty budú pre nás zaručenými míľnikmi aj v roku 2020.

  1. Rozmaznávanie, vďaka ktorému poletíte až ku hviezdam.

Vaše odozvy dokazujú, že kto už raz vstúpil do sveta Manny, už viac ho nechce opustiť, pretože tu nájde všetko, čo len potrebuje k prírodnej starostlivosti o svoju pleť, vlasy a zuby bez chemikálií.

Svet Mánn je skutočne taký, ako nočná obloha plná žiarivých hviezd. Pohľad vás jednoducho očarí, nekonečný vesmír zase láka na vzrušujúce dobrodružstvo.

Iba teraz sa zoznamujete s týmto nádherným, novým svetom? Máme toho veľa, čo môžete objavovať, len sa vydajte na cestu, jedna Manna so sebou potom prinesie ďalšie … K prvým krokom aj v roku 2020 odporúčame test typu pokožky, po vyplnení ktorého dostanete praktické typy k správnej starostlivosti o svoj typ pokožky, ale aj o pre vás ideálnych Mannách.

  1. Oslava trvajúca celý rok.

Pokiaľ ste verným fanúšikom Manny, potom dobre viete, že u nás sú Víly tými, kto v úzadí hýbu celým svetom Manny. Ony sú tie, na ktoré sa môžete vždy a vo všetkom spoľahnúť – vašu objednávku vydajú na cestu, alebo práve odpovedajú na vaše otázky.

Ako Mydlová víla sa aj ja spolieham na ne, už od začiatkov. Každá jedna nová Manna, nové balenie, súťaže, väčšie či menšie prekvapenia, dobročinné akcie, darčeky, to všetko odzrkadľuje pracovitosť Víl, prácu ich rúk a výdrž.

Ale koho musíme v roku 2020 skutočne oslavovať, tým ste aj naďalej VY!

Starostlivosť Mánn, ktorá je ako z rozprávky, ich jemné ošetrovanie, je tu len pre vás.

Vaša nekončiaca sa zvedavosť, vaša chuť hrať sa, vaša radostná vernosť, vaša túžba po ochrane životného prostredia. To, že vieme: pre seba aj svoju rodinu chcete to najlepšie, najnáročnejšie, čiže prírodnú starostlivosť o pleť bez chemikálií a bez kompromisov.

Čo na vás ešte tento rok čaká? Už čoskoro budem pokračovať, očakávam vás!

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený! Tu sa môžete prihlásiť

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac