Super pocit, že sme mohli znova darovať!
super pocit, že sme mohli znova darovať!

Super pocit, že sme mohli znova darovať!Škôlkári a školáci dostali do daru 202 kilogramov Manna mydiel.

Ani začiatok tohto školského roka nemohol byť bez toho, aby sme deti obdarovali Manna mydlami: pri príležitosti Medzinárodného dňa umývania rúk sme prekvapili štyri škôlky a jednu školu spolu s 202 kg prírodných mydiel bez chemikálií.

Povinné umývanie si rúk? Kdeže! Túžobne očakávaný, najväčší moment dňa :)

Včasná výchova k hygiene a umývaniu rúk je veľmi dôležitá, treba s ňou začať už v útlom veku, aby sa stala rutinou, alebo dokonca záživnou záležitosťou. Manna sa pokúša pomôcť pri tomto, preto považujeme za dôležité, aby sme ročne viackrát darovali väčšie množstvo mydiel.

Už sme sa pár dní nevedeli dočkať, aby sme sa mohli vydať na cestu. Vidieť vzrušené očakávanie detí a učiteliek bol nádherný pocit.

Obzvlášť výnimočným zážitkom bolo vidieť radosť detí, ako vo svojich malých ručičkách držali mydlá od Manny, ako obdivovali ich vôňu a s akou radosťou sa vybrali k umývadlám, aby si s hlučným smiechom umyli svoje ruky.

Ďakujem, môj drahý fanúšik Manny! Tým, že ste si aj Vy vybrali Mannu, ste pomohli vytvoriť príležitosť, aby sme mohli opäť vykonať tento skutok! Vďaka Vám sa nám znova naskytla príležitosť, aby sme deťom darovali Manna mydlá a zároveň aby ste tým upozornili aj na dôležitosť umývania si rúk!

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený! Tu sa môžete prihlásiť

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac