Získajte hodnotné darčeky! Podrobnosti>>

Spray, od ktorého budú vaše vlasy žiariť
spray, od ktorého budú vaše vlasy žiariť

Spray, od ktorého budú vaše vlasy žiariťJeden z najnovších členov rodiny Manny sa stal hviezdou takmer okamžite. Intenzívny, regeneračný sprej na vlasy, ktorý zlepšuje štruktúru vlasov, sme uviedli na začiatku leta, ale už teraz má obrovský tábor fanúšikov, nie náhodou. Pomocou tejto Manny dokážete zo svojej koruny krásy vyčarovať také lesklé a hodvábne pramienky, ako ešte nikdy predtým!

Intenzívny regeneračný sprej na obnovu štruktúry vlasov, takto bola pomenovaná najnovšia inovácia Manny, o ktorej môžem hrdo vyhlásiť, že dokáže korunovať rutinu starostlivosti o vlasy každej ženy. Mnohí ste sa ma pýtali, čím by ste ešte mohli svoje vlasy okrem pravidelnej starostlivosti šampónom - balzamom rozmaznávať, a čo by ste mali urobiť, aby sa vaše pramienky dostali z kategórie „normálne” do kategórie „woow”!

Tu, v laboratóriu Manny, sme hľadali odpovede presne na tieto otázky a už na začiatku sme vedeli, že bude potrebná intenzívna olejová výživa s mimoriadne bohatým zložením. Vlasy sú totiž vystavené enormnému množstvu škodlivých vplyvov, počnúc od znečisteného ovzdušia, cez rôzne iné vplyvy, ani nehovoriac o silnom slnečnom žiarení. Vďaka tomu všetkému môžu vlasy časom vyschnúť, polámať, zmatnieť a stať sa krehkými. Vtedy je potrebné pravidelnú kombináciu šampónu a balzamu doplniť intenzívnym, vyživujúcim ošetrením, ktoré vlasy do hĺbky vyživuje a regeneruje.

Pozrime sa, čo obsahuje a ako treba najnovší prípravok pre starostlivosť o vlasy od Manny použiť!

Tajomstvo sa ukrýva v surovinách: zamatový ricínový olej je najlepším priateľom vlasov, istým druhom „životodarného elixíru” pre vlasové cibuľky. Druhou hviezdnou zložkou spreja je hodvábne ošetrujúci arganový olej, ktorý volajú aj tekuté zlato, a tiež úžasný olej z melónových jadierok, ktorý je bohatý na živiny. O rozprávkovú vôňu sa postará 100% čistý rozmarínový esenciálny olej, ktorý je tiež prvotriednym prípravkom pri starostlivosti o vlasy.

Jedinečná kombinácia týchto 100% prírodných zložiek bez chemikálií poskytuje ten očarujúci efekt, po ktorom túžia davy fanúšikov Manny. Sprejom, ktorý sa volá aj „tekutý zábal na vlasy”, môžete produkovať podobný výsledok, aký dosahujú najelegantnejšie kadernícke salóny. Vaše vlasy budú intenzívne žiarivé, lesklejšie, presne také, aké ich majú filmové hviezdy, na dotyk zase budú omnoho mäkšie. Štruktúra vlasov sa zlepší, vaše vlasy sa zregenerujú.

Najlepšie na celom je, že použitie spreja je veľmi jednoduché a pohodlné! Pred použitím ho dôkladne pretrepte, aby sa zložky zmiešali! Nastriekajte si ho na vlasy minimálne pol hodinu pred umytím vlasov, dbajte na to, aby sa z neho dostalo dostatočné množstvo aj na vlasovú pokožku a končeky vlasov. Dôkladne ho vmasírujte, aby sa vsiakol do hĺbky. Môžete ho aplikovať na suché, alebo aj vlhké vlasy, oboma spôsobmi dosiahnete rovnaký účinok. Kým čakáte, zabaľte si vlasy do uteráka, takto ich udržíte v teple a podporíte vsiaknutie vzácnych účinných látok. Samozrejme si ho na vlasoch môžete nechať aj omnoho dlhšiu dobu, ale vždy pred umytím vlasov. Zistíte, že sprej sa ľahko nanáša, ale aj zmyť ho je veľmi jednoduché. Na svojich nádherných, lesklých, ošetrených a mäkkých pramienkoch navyše ešte dlho budete môcť cítiť miernu, príjemnú rozmarínovú vôňu. Skutočné luxusné rozmaznávanie!

Na záver by som sa s vami rada podelila o výborný recept na vlasový zábal:

Prísady: 1 zrelé avokádo, 2 čajové lyžičky Manna Organického panenského kokosového oleja a 3 polievkové lyžice Manna Intenzívneho regeneračného spreja na obnovu štruktúry vlasov

Avokádo očistite, odstráňte jadro, potom ho vidličkou roztlačte na kašičku. Krémové avokádo bohaté na živiny sa dokonale zmieša s Manna kokosovým olejom a Intenzívnym regeneračným sprejom na obnovu štruktúry vlasov. Suroviny dôkladne spracujte, a keď sa vám zmes bude zdať veľmi suchou, pridajte trocha Manna kvetinovej vody. Potom vám už neostáva nič iné, iba si zábal naniesť na celú dĺžku vlasov. Vlasy si zabaľte do uteráka a bohatý, olejový zábal na nich nechajte minimálne 40 minút, aby mohol vyvinúť svoje blahodarné účinky. Potom ho opláchnite a vlasy si umyte obvyklým spôsobom. Uvidíte, že vaše vlasy sa doslova nabijú, výsledkom bude krásou žiariaca koruna krásy!

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený! Tu sa môžete prihlásiť

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac