Neodchádzajte s prázdnymi rukami, môžeme Vás obdarovať hodnotným darčekom? Podrobnosti>>

Patrí vám luxus!
patrí vám luxus!

Patrí vám luxus!Prináša vám pocit luxusu, poskytuje pocit hydratácie a vašu pleť vyhladí. Teraz môžete vzácny poklad, Manna Luxusný elixír na pleť, získať za zvýhodnenú cenu!

Túžite po niečom výnimočnom? Rozmaznávajte svoju pleť Manna Luxusným elixírom na pleť každý deň, pretože sa od neho preukázateľne zmiernia vaše vrásky!

Splnený sen

Keď sa zrodil Luxusný elixír na pleť, splnil sa môj túžobne očakávaný sen. Veľa rokov som experimentovala, pracovala som na ňom vo dne v noci, testovala som formulu. Za tú dobu sa z elixíru na pleť vyrobilo 17 testovacích verzií a vždy som sa snažila o dosiahnutie maxima. Už aj prvé recepty boli veľmi obľúbené, dostala som pozitívne reakcie, ale ako maximalistka som sa neuspokojila s niečím, čo je menej ako dokonalé. Veď iste viete: pre mňa je najdôležitejšie to, aby ste od Manny mohli dostať vždy len to najlepšie.

V Luxusnom elixíre na pleť – ako vo všetkých ostatných Mannách – je moje srdce, duša a to najlepšie z vedomostí a skúseností Manny


Bola som si istá, že Manna elixír vyrobený z čarovných olejov a iných účinných látok pre starostlivosť o pleť bez chemikálií sa dokonale postará o vašu pleť, ale považovala som za dôležité aj to, aby ho otestovalo aj nezávislé, medzinárodne uznávané laboratórium.

Preukázateľne
  1. Zmierňuje dĺžku a hĺbku vrások*
  2. Poskytuje pocit hydratácie*
  3. Zlepšuje pevnosť pleti*
  4. Pleť bude pružnejšia, hladšia*
  5. Rýchlo sa vstrebáva**
  6. Je dokonalou voľbou aj ako nočné sérum**
* na základe údajov prístrojových meraní vykonaných výskumov nezávislým, medzinárodne uznávaným laboratóriom, za účasti 25 žien(medzi 26-65 rokom), v trvaní štyroch týždňov (pri použití raz denne)
**na základe subjektívnych užívateľských odoziev vykonaných výskumov nezávislým, medzinárodne uznávaným laboratóriom, za účasti 25 žien(medzi 26-65 rokom), v trvaní štyroch týždňov (pri použití raz denne)

Rozprávkový elixír v okúzľujúcom balení

Z exkluzívneho Manna séra na pleť stačí naniesť na tvár a okolie očí pár kvapiek a uvidíte: vaša pleť bude za to vďačná!

Elixír na pleť sme naplnili do nádhernej, ružovej fľašky, na ktorej sa vlnia krásne ornamenty. Vezmite si ju do ruky, kochajte sa v elegantnej a čistej forme! Navyše vďaka praktickému uzáveru s pipetou bude pre vás jeho používanie doslova hračkou.

Aj vy milujete Manna Luxusný elixír na pleť? Teraz na vás čaká mimoriadna príležitosť: do 11.04.2019 do polnoci môže byť 30 ml balenie vaše namiesto 39.20 € iba za 32,90 €, kliknite sem

Táto Manna je božská, však? Vy ste ju už vyskúšali?

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený! Tu sa môžete prihlásiť

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac