Ďalšie Manny získali medzinárodné ocenenie!
Ďalšie manny získali medzinárodné ocenenie!

Ďalšie Manny získali medzinárodné ocenenie!Je pre nás obrovskou cťou, že naše ocenenia BDIH sa rozšírili o ďalších dvanásť produktov Manny, všetky dostali prestížne ocenenie Cosmos Natural!

Úprimne sa priznávam, že zakaždým, keď ma informujú o tom, že ďalšie produkty Manny získali uznanie medzinárodnej kozmetickej organizácie, ocenenie BDIH, moje srdce zaplesá. Vtedy cítim, že ocenili naše úsilie a dôveru zákazníkov Manny tým, že zverejnia: produkty Manny zodpovedajú aj najprísnejším kritériám vo svete prírodnej kozmetiky.

Pozrime, čo presne BDIH je a čo je jej úlohou? Nemecká asociácia BDIH spolu s hlavnými výrobcami prírodnej kozmetiky vyvinula smernicu, ktorá sa vzťahuje na prírodné kozmetické výrobky. Tento emblém môžu nosiť iba tie produkty, ktoré spĺňajú prísne pravidlá stanovené týmito smernicami.
Pokiaľ vidíte ocenenie Cosmos Natural, môžete si byť istí, že produkt obsahuje iba a výlučne suroviny rastlinného pôvodu, neobsahuje syntetické farbivá a vonné látky, ani ropné deriváty, a že aj konzervácia je robená iba prírodnými látkami. Je zakázané používať aj geneticky modifikované suroviny, a nie sú povolené ani testy na zvieratách na žiadnej úrovni. Logo Cosmos Natural je pre vás zárukou toho, že na vašu pleť sa dostanú výlučne najlepšie prírodné kozmetické prípravky z kvalitných surovín a bez akýchkoľvek chemikálií.

Musím vám povedať, že: je mimoriadne významné, že od získania nášho prvého ocenenia BDIH máme najväčší percentuálny podiel produktov s ocenením spomedzi všetkých na trhu: to znamená, že zo všetkých v súčasnosti dostupných Mánn sa môže pýšiť ocenením BDIH 61 %! Tento vynikajúci výsledok by bez vašej podpory, lásky a dôvery nemohol byť dosiahnutý! Ďakujem vám!
A teraz nech príde zoznam: tu sú naše najnovšie produkty, ktoré získali ocenenie Cosmos Natural. Smelo si medzi nimi vyberajte!

- Lufový telový peeling Manna
- Hydratačný balzam na pery – v praktickej tube
- Makadamové maslo
- Relaxačný balzam na spánky - vegánsky
- Marhuľové maslo
- Penový krém s bambuckým maslom s pomarančom a klinčekmi
- Mydlo Ružová rozprávka
- Vanilkový balzam na pery
- Filtrované bambucké maslo s esenciálnym olejom neroli - grapefruit
- Vulkanicky filtrované bambucké maslo s levanduľou a čajovníkom
- Vulkanicky filtrované bambucké maslo s pomarančom a ylang-ylang
- Harmančekové bambucké maslo filtrované cez vulkanické kamene

Ako môžete vidieť, zoznam ocenených Mánn je taký rozmanitý, že pokiaľ začnete používať svoje obľúbené, môžete nimi zahrať celú etudu jarnej obnovy. Rituál začnite relaxačnou sprchou s mydlom Ružová rozprávka, potom pokračujte Lufovým telovým peelingom, ktorý z vašej pleti odstráni všetko, čo tam nepatrí! Vmasírujte ho, opláchnite sa a vaša pokožka už bude pripravená na rozmaznávanie s vulkanicky filtrovaným bambuckým maslom s esenciálnymi olejmi. Na lakte a na a miesta s hrubšou pokožkou odporúčam makadamové, alebo marhuľové maslo, skrášľujúci rituál korunujte Vanilkovým, alebo Hydratačným balzamom na pery. V záujme dokonalej relaxácie si zase do spánkov vmasírujte trocha Relaxačného balzamu na spánky, takto bude váš rituál pozostávajúci z nových produktov Cosmos Natural úplný!

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený! Tu sa môžete prihlásiť

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac