Aj Vy by ste radi ušetrili na nákladoch za doručenie?
aj vy by ste radi ušetrili na nákladoch za doručenie?

Aj Vy by ste radi ušetrili na nákladoch za doručenie?Dovolenka, darček na narodeniny a svadbu… aj Váš kalendár je už na leto zaplnený? Pripravila som pre Vás zaujímavé prekvapenie!

Dobre si premyslite, čo všetko bude Vaša pleť v lete potrebovať a smelo si vyberajte medzi Mannami bez chemikálií a palmového oleja!

Zoberte si so sebou zážitok prírodnej čistoty, sprchovacie gély od Manny sme vyvinuli presne na takúto príležitosť! Čakajú na Vás zubné pasty bez fluoridu od Manny, 100%-ne prírodné Manna krémové deodoranty bez hliníkových solí, kvetinové vody s čistou, rastlinnou vôňou a univerzálne rastlinné maslá a oleje na ošetrenie pokožky a vlasov!

A keď by ste chceli svojich blízkych potešiť darčekom, venujte pozornosť aj Mannám v darčekovom balení a Darčekovej poukážke od Manny!

Nezabudnite, táto ponuka je platná iba do polnoci 10. augusta 2017! Naplňte svoj košík Mannami, zadajte svoju objednávku nad 20 € (do tejto sumy sa náklady za doručenie nezapočítavajú) a ste mojím hosťom na náklady za doručenie!

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený! Tu sa môžete prihlásiť

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac