Získajte hodnotné darčeky! Podrobnosti>>

5 vecí, ktoré ste o Manne nevedeli
5 vecí, ktoré ste o manne nevedeli

5 vecí, ktoré ste o Manne nevedeliSte zvedaví na tajomstvá Manny? Na to, čo sa deje za kulisami a ako sa u nás žije? Prezradím vám zopár tajomstiev, a zaručujem aj to, že aj najväčší fanúšikovia Manny tu nájdu také zaujímavosti, o ktorých doposiaľ nevedeli!

Prvá Manna

Úplné prvá Manna, ktorá sa zrodila, bolo levanduľové mydlo. Ešte si pamätám, ako som uprostred noci, keď moje bábätko pokojne spinkalo, stála v kuchyni nad hrncom a miešala odvar s božskou vôňou. Keď začalo svitať, prvá kocka Manna mydla z prírodných zložiek a s mojou obľúbenou zložkou, 100% čistým levanduľovým esenciálnym olejom, už ležala na stole. Bol to nádherný pocit, začiatok novej éry. Mydlo som hneď aj pomenovala. Ako inak sa mohlo volať, než štýlovo: Provensálska levanduľa. Táto vôňa je dodnes jednou z mojich najobľúbenejších, stala sa ochrannou známkou jednej etapy.

Zasvätenie

Jedno z tajomstiev zo zákulisia, na ktoré som veľmi hrdá, pretože je skutočne zaujímavé. Vždy, keď sa k Manne pridá nová Víla, prejde „zasvätením”, aby sa mohla stať skutočnou Manna Vílou. Čo to presne znamená? Zasvätíme ju do tajomného života Manny, čiže ju zoberieme variť mydlo. Vtedy si môže naša nová Víla vlastnoručne uvariť ňou vybrané Manna mydlo, ktoré si potom aj môže zobrať domov! Väčšinou je to zážitok na celý život, pretože počas tohto procesu to vyzerá, ako by nahliadla do „čarodejníckej kuchyne”, odhalia sa všetky tajomstvá výroby Manna mydiel. Kde a ako sa mydlo vyrába? Naozaj ho treba variť? Aké suroviny a v akom pomere do neho treba vložiť? A rozprávkové esenciálne oleje? Počas tejto milej procedúry trvajúcej pol dňa robíme o nových Vílach a fotografie, ktoré potom dostanú emailom, vďaka čomu sa pre ne môže deň významného zasvätenia stať večnou spomienkou.

Prví testujúci

Výroba každej novej Manny od nápadu až po zákazníka je výsledkom veľmi dlhého procesu. Verzie pripravujeme mesiace, roky, a keď si myslíme, že sa zrodilo majstrovské dielo, môže sa začať testovanie. Pretože nikdy, za žiadnych okolností, netestujeme na zvieratách, novinky začnú ako prvé používať naše Víly, čiže naši spolupracovníci! Priznávam, že je to veľmi vzrušujúce obdobie, pretože každý postupne prichádza s novými skúsenosťami a oduševnene rozpráva, ako sa u neho novučičká Manna osvedčila! Každého si vypočujeme a berieme do úvahy názor každého. Myslím si, že sme veľmi šťastní, pretože v našich taškách sa stále schováva nejaký ten téglik testovacej verzie ďalšieho Manna hitu! Pracovné povinnosti.

Luxusný elixír na pleť: výhercom sa stala osemnásta verzia

Jeden z najpamätnejších vývojových trendov za uplynulé obdobie bol Luxusný elixír na pleť, ktorý sa stal v živote Manny skutočne veľkým hitom. Doslova padol do povedomia verejnosti, stal sa takým populárnym, že sme sa prekvapili aj my. Vtrhli ste do internetového obchodu a aj odvtedy sa považuje za jednu z našich najvyhľadávanejších Mánn. Keď si však predstavíte, aká výskumná práca predchádzala jeho uvedeniu na trh, potom sa nad touto popularitou ani nemôžeme čudovať. Z elixíru sa vyrobilo 17 testovacích verzií, naše Víly vyrukovali so 17 rôznymi verziami a všetky boli svojím spôsobom výnimočné. Prebiehala obrovská výskumná práca, analýza a skúmanie, vyrábali sa formuly, jedna lepšia ako druhá. Keď bola hotová sedemnásta, povedala som, že áno, blížime sa k cieľu. Ešte drobná, takmer nebadaná zmena v recepte a bude to dokonalé. O týždeň prišla 18. verzia. Vyskúšala som ju a hneď som cítila: toto je ono, zrodil sa Manna Luxusný elixír na pleť. Majstrovské dielo.

Vianočná pizza party

V prvých rokoch existencie Manny bol pred Vianocami v dielni taký zhon, že sme nemali ani sekundu času nazvyš, a na to, aby sme išli do reštaurácie uvoľniť sa a osláviť rok tvrdej práce, času už vôbec nebolo. Všetky svoje myšlienky sme venovali tomu, ako sa nám podarí vybaviť všetky objednávky a sústredili sme sa na to, aby sa prírodné kozmetické prípravky dostali pod stromček každého fanúšika Manny. Počas dlhých hodinách nadčasov sme dostali nápad a objednali sme zopár pízz, posadali sme okolo stola a zjedli sme ich spoločne. Toto bol náš malý vianočný obed, ktorý sa podaril tak výborne, že odvtedy sa stal tradíciou a na konci každého roka oslavujeme našu celoročnú prácu spoločnou vegánskou pizzou! Žiadne zveličovanie, iba pokojne a prirodzene. Takto prebiehajú všedné dni v Manne.

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený! Tu sa môžete prihlásiť

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac