Prírodné zložky

Základným pilierom filozofie Manny je nekompromisnosť: pri výrobe Mánn nepoužívame žiadne syntetické zložky, vonné látky, farbivá, alebo syntetické konzervanty.

Prírodné produkty Manny sú vyrobené z:

Vyrábajú sa ručne pod prísnym dozorom, výlučne z najčistejších neriedených základných surovín, iba z prírodných zložiek a 100% bez chemikálií.

Neodmysliteľnou podmienkou získavania základných surovín je pravidelná kontrola celej siete dodávateľov. Všetkých dodávateľov si preveria globálna organizácia BUAV (Združenie Brot a združenie proti pitvaniu zaživa) a Cruelty Free International. Výsledkom preverenia je uznanie Manny ako “Spoločnosť bez násilia”, ako prvej firme s prírodnou kozmetikou u nás, preto môžete na každej Manne vidieť logo Leaping Bunny, zobrazujúce skákajúceho zajaca. Čistotu základných zložiek potvrdzuje aj niekoľko certifikátov, takmer polovica Mánn si vyslúžila uznanie najprestížnejších európskych biokozmetických organizácií, ako BDIH Cosmos Organic a Cosmos Natural.
Od jesene 2018 je každá Manna vegánska, to znamená, že pri ich výrobe neboli použité žiadne zložky živočíšneho pôvodu. Čoraz viac Mánn sa môže tiež pýšiť certifikátom Vegan Society, logo medzinárodnej organizácie - zelený kvet - môžete vidieť na balení produktov aj na stránke. Používanie tohto loga je podmienené vyhovením mimoriadne prísnym kritériám.

Neodopierajte svojej pokožke Manna prírodnú kozmetiku prémiovej kvality, bez chemikálií, ktorá je vyrobená výlučne z prírodných zložiek. Vyskúšajte tieto fantastické poklady, pretože svet Manny je ako nedotknutá príroda!