Prírodné riešenia na omladenie pleti!
prírodné riešenia na omladenie pleti!

Prírodné riešenia na omladenie pleti!Proti vráskam a viditeľným známkam starnutia môžete zabojovať aj vtedy, keď nechcete používať kozmetické prípravky s obsahom syntetických látok. Tajomstvo sa ukrýva v dobre zvolených prírodných zložkách. Ukážem vám najlepšie „prípravky“ prírody na zmiernenie vrások!

Podľa verejnej mienky sa javia byť prírodné riešenia proti vráskam nedostatočné, mnohí neveria, že si môžu mladistvý vzhľad svojej pleti zachovať aj bez drastických, chemických zákrokov. Pravdou však je, že prírodné prípravky pre starostlivosť o telo vysokej kvality sú nevyhnutné, pokiaľ nechcete používať krémy s obsahom napríklad ropných derivátov, alebo silikónu. Čo je ešte veľmi dôležité, je pravidelnosť. Snažte sa vytvoriť si takú rutinu starostlivosti o pleť tváre, počas ktorej denne minimálne dvakrát po čistení nanesiete na pleť vhodné kozmetické prípravky. Nezabúdajte ani na svoj krk, pretože práve na ňom je známky starnutia často vidieť omnoho skôr ako na tvári.
Pozrime si najlepšie prírodné riešenia na omladenie pleti!

Oleje

Pokiaľ ste tak doteraz neurobili, potom je najvyšší čas začať používať skrášľujúce oleje. Tieto prírodné esencie naplnia zásobárne tak, že sa dostanú do hlbokých vrstiev pleti. Obsah živín, vitamínov a antioxidantov hlboko prejde pokožkou a zabezpečí pre ňu hladkosť a rovnomerný tón. Oleje aplikujte ráno a večer na vyčistenú pleť. Stačí pár kvapiek, nie je potrebné nanášať ich v hrubej vrstve na celú tvár. Olejov sa nemusíte vzdávať ani v prípade, keď je vaša pokožka mastná, ale v tomto prípade ich použite iba večer a ráno sa raša pleť nebude lesknúť. Odporúčam Manna Luxusný elixír na pleť. V tomto dokonalom sére na pleť tváre sme jedinečným spôsobom spojili silu šiestich olejov. Je taký účinný, že klinické testy potvrdili, že zmierňuje dĺžku a hĺbku vrások, zlepšuje pevnosť pleti, robí ju pružnejšou a hladšou. Keby ste chceli používať iba jediný olej, potom odporúčam Manna 100%-ne čistý arganový olej, ktorý môže byť dokonalou voľbou aj na telo a končeky vlasov.

Čistá voda

Mnohí zabúdajú na to, že prvoradým vyvolávačom starnutia pleti je strata vody. Vysušená pokožka bude tenká ako papier a ľahko sa na nej začnú tvoriť vrásky, doslova sa pokrčí. Nestarajte sa iba o to, aby ste si pleť hydratovali zvonka, ale aj o to, aby ste pili dostatok tekutín. Už aj tým urobíte pre prevenciu starnutia pleti veľmi veľa.

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová je prírodná látka, ktorá pomáha viazať vodu. Túto látku nájdete aj v Manna pleťovom kréme s vodovým základom, ktorý obsahuje sodnú soľ kyseliny hyalurónovej prírodného pôvodu, čo je vlastne soľou kyseliny hyalurónovej. Ošetrujte si ňou svoju pleť pravidelne aj vy! Na omladenie pleti, samozrejme, nestačí, ak si ho nanesiete iba občas, odporúčam, aby ste ho používali ráno aj večer na dôkladne vyčistenú pleť.

Káva

V záujme zachovania mladistvého vzhľadu svojich pier použime kávu, ale nie skonzumovanú vo forme nápoja, čo vodu z organizmu iba odoberá, ale vo forme masky. Ku dvom kávovým lyžičkám Manna pleťového krému pridajme jednu čajovú lyžičku čerstvo mletej kávy a štipku soli. Nanesme si ju na pery a ich okolie, potom pár minút masírujme, nechajme pôsobiť 2 minúty, potom vlažnou vodou opláchnime.

+1

Keď spomíname prírodné metódy na omladenie pleti a jej regeneráciu, potom musím spomenúť aj jedno najzákladnejšie riešenie, ktorým nie je nič iné, ako dostatočné množstvo spánku. Darmo budete na svoju pleť používať úžasné produkty, ak pritom takmer vôbec nespíte. Pokožka sa v noci regeneruje, vtedy spracúva škodlivé vplyvy, s ktorými sa stretla počas dňa a detoxikuje. Snažte sa denne spať minimálne 7, alebo ešte lepšie 8 hodín, Vaša pleť sa za to odvďačí.

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený!Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac