Pokiaľ vás paralyzujú negatívne myšlienky, urobte toto!
pokiaľ vás paralyzujú negatívne myšlienky, urobte toto!

Pokiaľ vás paralyzujú negatívne myšlienky, urobte toto!Pokiaľ sa kvôli čoraz dlhším nociam a smutnému počasiu často cítite byť bez nálady a melancholicky, potom je najvyšší čas, aby ste zmenili svoje myslenie. Ukážem vám, ako si viete do svojho života privolať dobré.

Z ročných období najmä koniec jesene a začiatok zimy sú tie, ktoré najviac poznačia našu náladu. Samozrejme, už cítite aj koncoročný zhon, preto niet divu, pokiaľ ste často pesimistickí a podráždení a jednoducho sa necítite dobre vo svojej koži. Riešenie je, ako dosť často, vo vás. Je jedno, aké sú vonkajšie faktory, záleží najmä na tom, ako sa k veciam staviate, a či v nich uvidíte aj to dobré. Pokiaľ prichádzajú negatívne myšlienky, na chvíľu sa zastavte. Mali by ste vedieť, že vo vašom živote zosilnie to, na čo sa najviac sústreďujete, čiže na čo myslíte, toho dostanete najviac. Pokiaľ ste plní sťažností, máte zlú náladu a vo všetkom vidíte iba problém, univerzum zareaguje na vašu negatívnu rezonanciu a pošle vám toho viac. Nie je to nič iné, ako zákon príťažlivosti.

Akonáhle svoje myšlienky zmeníte a posuniete ich pozitívnym smerom, zmení sa vaša nálada a začnete k sebe priťahovať dobré veci. Základom celého je, že naozaj môžete urobiť niečo preto, aby vaše dni plynuli harmonicky a plné radosti. Nečakajte, že príde niekto,alebo niečo, a vytrhne vás z negativity, pretože zmenu musíte začať v sebe. Na základe zákona príťažlivosti je váš súčasný život zhrnutím vašich doterajších myšlienok. Akonáhle sa vaše myšlienky a pocity zmenia na pozitívne, začne sa to odzrkadľovať aj v realite. Teraz sa určite pýtate: v poriadku, ale ako viem razom zmeniť letargiu na radosť? Kľúčovým slovom je: vďačnosť. Premyslite si, za čo všetko môžete byť vďační, aké úžasné veci/ľudia/zážitky sú už teraz prítomné vo vašom živote, za ktoré pociťujete vďaku. Vďačnosť je jedna z najpozitívnejších myšlienok, napriek tomu ju často zanedbávame, lebo si myslíme, že čo je dobré, to je „základ“.

Prvé, čím môžete začať vďaku, je vaše zdravie. Buďte vďační za to, pokiaľ váš organizmus funguje presne ako švajčiarske hodinky a v každom momente bojuje, aby zabezpečil rovnováhu pre zdravé fungovanie. Sofistikované fungovanie ľudských orgánov ma vždy fascinovalo a najväčším orgánom nie je nič iné, ako pokožka. Pokožka je prvým kontaktom s vonkajším svetom, chráni, reguluje a zabezpečuje ešte veľa ďalších funkcií, okrem iného signalizuje aj problémy vzniknuté vnútri v tele. Nie náhodou sa hovorí, že zo stavu pokožky je možné posúdiť zdravotný stav: hladká, žiarivá, zdravá pleť bola vždy symbolom zdravia.

Verím, že zdravie tela a duše sú neoddeliteľné. Pokiaľ sa o seba staráte a rozmaznávate sa, vplýva to priaznivo na vaše telo, ale aj na dušu, veď tým k sebe samému prejavujete lásku, čo sa odzrkadlí na vašom zdraví. Odporúčam, aby ste zo starostlivosti o pleť tváre urobili relaxačný rituál, aby vás rozmaznávajúci dotyk príjemných vôní a prírodných zložiek ukolísal do radostnej, pokojnej a šťastnej nálady. K tomu vyskúšajte Penu na čistenie pleti od Manny s masážnou hlavicou, jej používanie je ako masáž tváre: stlačte pumpičku na fľaške, ktorá vytvára penu, vychutnávajte si pohladenie na svojej tvári vďaka ľahkej a vzdušnej pene s božskou vôňou a medzitým si masážnou hlavicou krúživými pohybmi rozmaznávajte svoju pleť. Dokonale vás to osvieži, pretože jemná masáž podporuje prúdenie lymfy. Popri ananásovej esencii a výťažku z uhoriek zabezpečujú nádhernú vôňu esenciálne oleje z mandarínok a ruže muškátovej, ktoré vás svojou sviežosťou obklopia a očaria. Uvoľnite sa a príjemné, radostné myšlienky môžu začať prúdiť smerom k vám. Stačí len trochu pozornosti a zákon príťažlivosti okamžite začne pracovať vo váš prospech!

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený! Tu sa môžete prihlásiť

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac