Ako používať mydlo na umývanie vlasov
ako používať mydlo na umývanie vlasov

Ako používať mydlo na umývanie vlasovJe jar a konečne nemusíte schovávať svoju korunu krásy pod čiapkami! Zima však dala zabrať nielen pokožke hlavy, ale bohužiaľ mohla tiež vysušiť vaše vlasy. Preto je veľmi dôležité, aby ste ich neustále ošetrovali, a aby znovu získali svoju jemnosť a lesk. Ale nie je jedno, čím to robíte.


Manna pre zdravé pramienky


Táto Manna sa zrodila preto, aby vyčarila krásu vašim vlasom svojimi prírodnými zložkami! Manna Mydlo pre vlasy v sebe ukrýva ošetrujúci ricínový olej a čistý olivovým olej, ako aj zelený íl, ktoré dodajú vašim vlasom len to najlepšie. Navyše sa nemusíte vzdať ani bohatej peny vďaka kokosovému oleju.


Táto Manna je zaručene bez chemikálií, navyše je vyrobená iba z prírodných zložiek.


Nemyslite si, že si umývanie vlasov mydlom zaberie viac času, ako šampónom. Len pár jednoduchých krokov a nikdy viac nebudete používať nič iné. A pokiaľ cestujete, mydlo je hlavnou výhrou, pretože nezaberie veľa miesta a nevytečie.


Takto používajte mydlo na umývanie vlasov


Jednoducho konajte tak, ako doteraz. To znamená, že si namočte vlasy, ale nesiahajte po fľaši so šampónom, ale si vezmite Manna Mydlo pre zdravé vlasy, predstierajte, že si umývate ruky, dobre ho v rukách napeňte, následne si dôkladne umyte vlasy a dôkladne si premasírujte aj pokožku hlavy, čím oživíte krvný obeh v nej. Toto stimuluje inak aj rast vlasov.


Po umytí si vlasy dôkladne opláchnite, aby v nich nezostali zvyšky mydla. Po opláchnutí čistou vodou, pokiaľ chcete, aby boli vaše vlasy ešte jasnejšie, použite tiež opláchnutie octovou, alebo citrónovou vodou. Zmiešajte ocot, alebo citrónovú šťavu v teplej vode v pomere 2: 1 alebo 3: 1 a opláchnite si vlasy touto zmesou.


Pokiaľ sú vaše vlasy suché, rozštiepené, unavené, použite Manna organický panenský kokosový olej ako balzam, alebo zábal. Nepoužívajte to však po umytí vlasov, pretože kokosový olej môže spôsobiť mastnosť vašich vlasov. Pred umytím vlasov si naneste na vlasy malé množstvo oleja a dôkladne si premasírujte pokožku hlavy, nevynechajte ani končeky vlasov. Omotajte si vlasy suchým uterákom a zábal na vlasoch môžete nechať hoci až hodinu. Následne ho z vlasov dôkladne opláchnite. Po usušení vlasov môžete naniesť na končeky vlasov malé množstvo oleja.


Tento kokosový olej jednoducho musíte milovať! Jeho vôňa vám pripomína trópy, ako by ste si práve usrkávali z ľadového kokosového mlieka z nádherného kokosového orecha. Môžete ho použiť nielen na ošetrenie vlasov, ale aj na ošetrenie tváre a pokožky. Prostredníctvom priehľadného obalu môžete presne vidieť, aká je práve jeho konzistencia, pretože pod 24 stupňov Celzia začína olej tuhnúť. Tekutým sa stáva až pri vyššej teplote. Takže pokiaľ chcete, aby bol tekutý, pred použitím ho spolu s jeho balením namočte ho na pár minút do horúcej vody a môžete ho hneď použiť.


Niekoľko trikov pre zdravé vlasy


Nezabúdajte, nikdy nepoužívajte horúcu vodu na umývanie vlasov! Najlepšia je vlažná voda. Vlasy budú navyše oveľa žiarivejšie. Po tom, ako ste s umývaním skončili, neutierajte si ich, nedrhnite ich do sucha. Nechajte iba jemne vysať vodu z nich suchým uterákom. Mokré vlasy nečešte kefou, pretože takto by ste mohli stratiť veľa vlasov. Na rozčesávanie používajte redší hrebeň a následne vlasy vysušte sušičom na vlasy pri nízkej teplote. Verte mi, vlasy sa vám za takúto starostlivosť odvďačia.Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený!Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac