Pripraviť sa, pozor, vegánske! Manny sa už vyrábajú iba zo surovín rastlinného pôvodu!
pripraviť sa, pozor, vegánske! manny sa už vyrábajú iba zo surovín rastlinného pôvodu!

Pripraviť sa, pozor, vegánske! Manny sa už vyrábajú iba zo surovín rastlinného pôvodu!Mám super správu: znova sme urobili obrovský krok, už môžeme povedať, že odteraz sa každá jedna Manna vyrába iba z čistých rastlinných zložiek, čiže budú bez zložiek živočíšneho pôvodu!

Určite viete, že aj doteraz boli pre mňa ochrana životného prostredia a zvierat mimoriadne dôležitou záležitosťou, prednedávnom som sa však rozhodla, že v budúcnosti nebude vyrobená už ani jedna taká Manna, do ktorej by sa dostali suroviny živočíšneho pôvodu.

Odteraz je každá jedna Manna 100% vegánskou, čiže je vyrobená z výlučne rastlinných zložiek. Časť ľudí si myslí, že pokiaľ je niekto vegánom, tak to znamená, že nezje nič, čo je živočíšneho pôvodu. Nie je to však až tak jednoduché! Vegánstvo nie je len o strave, ale je to kompletná, mimoriadne uvedomelá forma života. Práve preto nie je jedno ani to, aké kozmetické prípravky si vyberiete.

Dobrou správou je, že odteraz sa už každá jedna Manna vyrába z čisto rastlinných zložiek, preto sa rozlúčime s produktmi s obsahom kozieho mlieka v práškovej forme a včelieho vosku, tieto už v našom internetovom obchode nenájdete – nemusíte však trpieť ich nedostatkom, veď napríklad nedávno sa vynovili aj balzamy na pery od Manny, ktoré sú už tiež vyrábané z iba rastlinných zložiek. :)

Ale prečo je to pre vás dobré?

Predstavte si, vegánsky životný štýl za sebou zanecháva menšiu ekologickú stopu! Vegánstvo okrem zodpovednosti k prírode učí aj k súcitu a láske, je udržateľnejšie a menej znečisťuje životné prostredie ako produkty vyrábané mäsovým priemyslom a mliekarňami.

V Manne chránime životné prostredie uvedomelo, odmietame vykorisťovanie zvierat, odmietame pokusy na zvieratách a kruté zaobchádzanie s nimi a ich prepravovanie. Toto už roky potvrdzuje naše ocenenie Cruelty Free, teraz sme však postúpili o stupienok vyššie!

Pokiaľ si vyberiete Mannu, aj vy podporíte tohto ducha a na oplátku dostanete rastlinné suroviny najvyššej kvality: bambucké maslo, olivový olej, levanduľu, alebo čajovník, kokosový olej – a, samozrejme, mohla by som ešte veľmi dlho menovať! :)

Oslávte s nami, že sa Manna stala vegánskou kozmetikou!

Som hrdá, že sme to dosiahli, bez vás by sa to nepodarilo! Som vám vďačná, preto na vás teraz čaká jedno prekvapenie: môžete dostať darček v celkovej hodnote hoci až 17.80 €!

Odložila som pre Vás štyri voňavé, 15 ml exotické maslá, vyberte si, ktoré dve z nich chcete dostať ako darček! Dajte si pozor, lebo do vášho košíka sa dostanú iba vtedy, pokiaľ si ich vyberiete na stránke vytvorenej špeciálne pre tento účel a do polnoci 23.08.2018 si objednáte Manny v minimálnej hodnote nad 30 €!

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený! Tu sa môžete prihlásiť

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac