Hodnoty získané z odpadu: nová Manna, v recyklovanom obale!
hodnoty získané z odpadu: nová manna, v recyklovanom obale!

Hodnoty získané z odpadu: nová Manna, v recyklovanom obale!V Manne začali obrovské zmeny! Len prednedávnom sme z obalov všetkých mydiel odstránili umelú hmotu, a teraz sme urobili ďalší krok: najnovšia Manna už dostala recyklované balenie vyrobené z oceánskeho odpadu!

Mojou srdcovou záležitosťou je nielen spokojnosť fanúšikov Manny, ale aj ochrana životného prostredia. Dostala som veľmi veľa listov, odkazov: viacerí ste si odo mňa pýtali Mannu na peeling tváre, alebo ste žiadali urýchlenie zavedenia recyklovaných obalov. Mojou snahou je, aby som realizovala vaše sny, preto som zrealizovala hneď obidva! :)

Nová Manna, v recyklovanom obale

Dorazila špeciálna Manna stvorená pre vašu pleť, Krémový pleťový peeling s mletými olivovými jadierkami, ktorý môžete do 11.07.2019 do polnoci získať za uvádzaciu cenu!

Tento revolučný prípravok pre starostlivosť o pleť, ktorý doteraz na palete Manny chýbal, je vyrobený vyslovene na peeling tváre, navyše aj jeho balenie je nielenže recyklovateľné, ale je z väčšej časti vyrobené z recyklovaného materiálu, z oceánskeho odpadu!

Prečo oceánsky odpad?

Aj vy ste už videli šokujúce fotky o veľkých ostrovoch smetí plávajúcich v oceáne, veľkých niekoľko tisíc kilometrov štvorcových a o zvieratách trpiacich kvôli nim, však? Pokiaľ si myslíte, že sami proti tomu nemôžete veľa urobiť, veľmi sa mýlite! Veď keby každý zbieral odpad selektívne, dokonca keby si vedome vyberali recyklované balenie, už to samotné by pomohlo veľmi veľa!

Balenie Manna mydiel sa prednedávnom vynovilo, zbavili sme sa umelohmotného obalu a stalo sa v plnej miere recyklovateľným. Toto bol prvý krok, ďalším je zase tuba Krémového peelingu na tvár s mletými olivovými jadierokami, ktoré je vyrobené takmer výlučne z recyklovaného oceánskeho odpadu. Sľubujem vám: v tomto budeme pokračovať!

Postupujeme krok za krokom a pred nami je veľmi dlhá cesta. Pomôžete nám, aby sme mohli stvoriť krajší, čistejší svet, však? Vaša podpora mi dodáva silu a výdrž, aby som mohla pokračovať, pretože spolu s vami môžeme dokázať čokoľvek!

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho s Vašimi známymi, aby si ho mohli prečítať aj oni.

Pripomienky

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený! Tu sa môžete prihlásiť

Ceníme si Vašu vernosť!

Éra zliav počítaných v percentách sa skončila, pretože chceme, aby ste ako člen Manna Klubu získali nenapodobiteľnú starostlivosť a ešte viac výhod. Manna Klub sme vytvorili práve preto, aby boli pre Vás pripravené aktuálne ponuky čo najprehľadnejšie.

Zistite viac